Trwa ładowanie...
d47fm6e

Czy ktoś rozpoznaje te kobiety? Policja prosi o pomoc

Działały tzw. metodą „na legendę”
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Czy ktoś rozpoznaje te kobiety? Policja prosi o pomoc
d47fm6e

Policjanci z bielańskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży metodą „na legendę”, do której doszło 2 grudnia, w mieszkaniu przy ulicy Bogusławskiego 24. Policjanci proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają kobiety ze zdjęć lub posiadają jakieś informacje na ich temat.

2 grudnia 2014 r. w mieszkaniu przy Bogusławskiego dwie nieznane kobiety dokonały kradzieży pieniędzy, srebrnej biżuterii oraz dokumentów. Kobiety podszyły się pod pracowników administracji i dokonały kradzieży na sumę ponad 3 tys. złotych.

Policja na podstawie rysopisu podanego przez pokrzywdzoną sporządziła portrety pamięciowe:

d47fm6e

Poszukiwana jest kobieta w wieku około 20 lat, wzrostu około 150 cm, o szczupłej sylwetce ciała. Kobieta ma śniadą cerę, niskie i szerokie czoło, włosy ciemne i długie, oczy ciemne. Ubrana była w granatową kurtkę z kapturem, z brązowym futerkiem. W uszach miała kolczyki- białe perełki.

Druga kobieta ma około 25 lat, około 164 cm wzrostu, jest średniej budowy ciała. Oczy ciemne, lekko skośne. Ubrana była w białą kurtkę i białą czapkę. Na szyi miała naszyjnik z perełek.

Wszelkie informacje na ich temat można kierować przez całą dobę w komendzie przy ul. Żeromskiego 7. Można też zgłosić się do najbliższej jednostki Policji lub przekazać informacje na nr tel. 22 603-32-10, 22 603-71-55, 22 603-71-56 na numer alarmowy 997 lub 112. Informacje można także przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: krp5warszawa@policja.waw.pl.

Przeczytajcie też: Drodzy rowerzyści: to pieszy ma pierwszeństwio na przejściu dla pieszych [LIST]

d47fm6e

Podziel się opinią

Share
d47fm6e
d47fm6e