Trwa ładowanie...
d2e3h5t

Czy rozpoznajesz tych księży? [ZDJĘCIA]

Policja prosi o pomoc
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Czy rozpoznajesz tych księży? [ZDJĘCIA]
d2e3h5t

Niedawno pisaliśmy Wam o czterech chłopakach, którzy skoczyli ze spadochronem z Pałacu Kultury . Na skok nie dostali żadnej zgody, a spadochrony przemycili... pod sutanną. Wszyscy czterej przebrani byli bowiem za księży i cały osprzęt wnieśli do budynku między nogami. Następnie zamocowali go w łazience i skoczyli.

Mężczyźni wykonali tzw. base jumping, czyli skok spadochronowy wykonywany z wieżowców, mostów czy urwisk. "Spokojnie, mamy spadochrony" - uspokajali zaniepokojonych turystów. Co ciekawe, niektóre zagraniczne media opisały skok jako "skok z kościoła". Na dole, po skoku, szybko wskoczyli do czekającego na nich samochodu.

*Zobaczcie wideo! *

Jak się okazuje, spadochroniarze w koloratkach naruszyli przepisy Ustawy Prawa Lotniczego. Policja prosi o pomoc w tej sprawie. Każdy, kto rozpoznaje te osoby proszony jest osobisty kontakt z policjantami w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21 - informuje KSP. Informację można także przekazać telefonicznie dzwoniąc na numer 22/ 60 360 02, 22/60 379 42 lub wysyłając mail na adres krp1warszawa@policja.waw.pl.

d2e3h5t

Przeczytajcie też: Boyleska - pierwszy show burleski w wykonaniu mężczyzn!

d2e3h5t

Podziel się opinią

Share
d2e3h5t
d2e3h5t