Trwa ładowanie...
d3pvlg4

Czy rozpoznajesz tych mężczyzn?

Policja poszukuje sprawców kradzieży rowerów z ulicy Wołoskiej
Share
Czy rozpoznajesz tych mężczyzn?
d3pvlg4

Mokotowscy funkcjonariusze poszukują sprawców kradzieży dwóch rowerów. Trzej mężczyźni ukradli jednoślady z garażu podziemnego w jednym z budynków przy ulicy Wołoskiej. Wszystkie osoby, które rozpoznają osoby na prezentowanych zdjęciach bądź mają jakiekolwiek informacje na ich temat, policja prosi są o kontakt z funkcjonariuszami mokotowskiej komendy.

Zdarzenie miało miejsce w dniach 18-19 maja 2013 r. w rejonie ulicy Wołoskiej. Sprawcy ukradli dwa rowery z garażu podziemnego. Były to jednoślady marki Unibike. Łączna wartość poniesionych start to 2 tys. złotych. W ramach prowadzonego postępowania zabezpieczono nagranie z monitoringu, na którym widoczne są wizerunki trzech mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tym zdarzeniem.

Wszyscy, którzy rozpoznają te osoby lub mają jakiekolwiek informacje na ich temat, proszeni są o kontakt z mokotowskimi policjantami pod numerami telefonów (22) 603-11-58 lub z prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu (22)603-13-71. Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres mokotow@policja.waw.pl.

d3pvlg4

Podziel się opinią

Share
d3pvlg4
d3pvlg4