Trwa ładowanie...
d4gymu9

Dakarowcy wylądują dziś na Lotnisku Chopina [ZDJĘCIA]

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dakarowcy wylądują dziś na Lotnisku Chopina [ZDJĘCIA]
d4gymu9

Polscy kierowcy wracają dziś z Rajdu Dakar 2015. Wszyscy fani i kibice mogą powitać Krzysztofa Hołowczyca oraz teamu Jarosław Kazberuk i Robin Szustkowski na stołecznym lotnisku, w poniedziałek 19 stycznia od godziny 14:15.

Przeczytajcie też: Parkrun - bezpłatne spotkania biegowe na Bródnie

"Powitanie sportowców w kraju, to bezsprzecznie najlepszy moment na pokazanie im naszego wsparcia. Dlatego spotykamy się w poniedziałek 19 stycznia od godziny 14.15 na warszawskim Lotnisku Chopina i liczymy na pojawienie się wszystkich osób, które wraz z nami pragną okazać uznanie dla osiągnięć polskich dakarowców" - informują Wawalove.pl organizatorzy.

d4gymu9

Na dwa etapy przed metą w Buenos Aires, Krzysztof Hołowczyc zajmuje wyśmienite trzecie miejsce, a zespół Kazberuk/Szustkowski jedzie po swój życiowy wynik. Rajd Dakar niejednokrotnie pokazał swoją nieprzewidywalność. Z 428 pojazdów na starcie, po 11. etapach jedzie dalej tylko 217 ekip.

Atrakcje na lotnisku

Przewidzieliśmy liczne atrakcje dla fanów. Oprócz przemówień, wywiadów i możliwości otrzymania autografów od kierowców, będą konkursy z nagrodami dla sportowych entuzjastów.

d4gymu9

Podziel się opinią

Share

d4gymu9

d4gymu9