Trwa ładowanie...

Darmowe książki także przy Marszałkowskiej

Akcja "Książek od Metra" dostarcza warszawiakom okazji do darmowej lektury i zachęca do czytania

Darmowe książki także przy Marszałkowskiej
d13lqpq
d13lqpq

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o akcji Książek od Metra i kawiarni Latawiec - osoba, która znajdzie książkę ''opieczętowaną'' przez Latawca (i z informacją n/t ''Książek od metra'') oraz przyjdzie z nią do kawiarni Latawiec, otrzyma w tejże kawiarni dowolną kawę, bądź lemoniadę - za darmo!

Teraz książki "od Latawca" będą zostawiane dwa razy w tygodniu (poniedziałki i piątki, o godz. 18:00) w Okienku Otwartym przy *ul. Marszałkowskiej 34/50 *(po tej stronie ulicy, co Kino Luna, między Placem Zbawiciela, a Placem Konstytucji).

Kto pierwszy ten lepszy! I tak będzie prawdopodobnie aż do świąt. Zachecamy do udziału!

d13lqpq

...................................................................................................................................................................

Akcja Książek od Metra - jej autorzy zachęcają warszawiaków, aby ci przejrzeli swoje domowe biblioteki, znaleźli te pozycje, które ich nie interesują (zostały przeczytane/nie są dla właściciela interesujące) i przynieśli je na stację metra.

Książkę, którą chcemy zostawić w metrze dla innego czytelnika, należy podpisać tekstem ''Książek od Metra/CzytamCzytam'' i zostawić ją dzisiaj w metrze (można je też położyć w tramwaju lub autobusie - te z powierzchni - w końcu trafią do podziemi). Książki rozkładamy po jednej sztuce - nie w siatkach / reklamówkach / kartonach, bo mogą zostać uznane za śmieci lub bombę.

Zróbcie zdjęcia takich podrzucanych książek i wyślijcie na adres: czytam-czytam@szeptem.pl

Przeczytałeś? Zostaw książkę w metrze, autobusie, tramwaju. Niech komunikacja miejska stanie się ono darmową biblioteką! Zachęcamy do udziału w akcji!

d13lqpq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13lqpq