Trwa ładowanie...

Darmowe lodowiska dla dzieci i młodzieży w ferie

Zobaczcie, gdzie można pojeździć na łyżwach za darmo

Darmowe lodowiska dla dzieci i młodzieży w ferie
d3wd7t8
d3wd7t8

W tym roku ferie zimowe trwają od 28 stycznia do 10 lutego 2013 r. Warszawa jak co roku stara się o to, by dzieci spędzające wolny od szkoły czas w mieście, także się nie nudziły.

Na dzieci czeka na przykład kryte lodowisko w Wilanowie, które znajduje się na terenie Zespołu Szkół nr 2 w Warszawie im. Wandy Rutkiewicz przy ulicy Gubinowskiej 28/30. W czasie ferii, od godz. 8.00- 14.30 od poniedziałku do piątku dzieci i młodzież do 18 roku życia mają wstęp za darmo. Każdy, kto nie ma swoich łyżew, może wypożyczyć je na miejscu. Więcej informacji na stronie lodowiska .__

Dzieci mają także darmowy wstęp na odkryte lodowisko przy ul. Strumykowej 21, mieszczące się obok Białołęckiego Ośrodka Sportowego. Przy lodowisku jak zawsze działać będzie wypożyczalnia łyżew. Jest tu też kompleksowe nagłośnienie, które pozwoli przyjemnie jeździć na łyżwach przy dźwiękach muzyki. Dzieci i młodzież do 18 roku życia w tygodniu, w czasie ferii od godz. 8.00 do 14.00 mają wstęp za darmo. Więcej informacji na stronie lodowiska .

Dzieci bezpłatnie również skorzystają z pływalni przy ul. Wiertniczej 26, a Muzeum-Pałac w Wilanowie zaprasza na „Ferie w Labiryncie Światła i Oranżerii”. Więcej informacji o innych atrakcjach dla dzieci w ferie na stronie " Zimy w Mieście ".

d3wd7t8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3wd7t8