Trwa ładowanie...
d1ximn0

Darmowe warsztaty teatralne dla dorosłych

Akademia Sztuki i kultury zaprasza do pracy nad "elastyczna wyobraźnią"
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Darmowe warsztaty teatralne dla dorosłych
d1ximn0

Praca warsztatowa jest dynamiczna, energetyczna, pełna radości - piszą organizatorzy bezpłatnych warsztatów teatralnych, które mają się odbyć w piątek 16 stycznia 2015 roku.

Przeczytajcie też: "Iluminacje" - styczniowy wernisaż przy pl. Zbawiciela

- Skupiamy się przede wszystkim na nauce swobodnego bycia na scenie. Nie koncentrujemy się wyłącznie na robieniu scenek, głównym celem warsztatów nie jest wystawienie spektaklu. Znajdujemy za to postawę pewności, braku lęku w byciu na scenie, zaufania do partnerów. Kształcimy więc umiejętność gry zespołowej, a także zdolność czujnego słuchania i reagowania na akcje partnerów scenicznych. Jednym z naszych głównych celów jest działanie całościowe, integracja w działaniu ciała i emocji - opowiadają organizatorzy.

d1ximn0

Podczas warsztatów wykorzystane zostaną techniki improwizacyjne: od klasycznych po autorskie. W trakcie zajęć użyte będą również różne zabawy i gry teatralne. Po zajęciach każdy uczestnik otrzyma dwujęzyczny Certyfikat Akademii Sztuki i Kultury.

Warsztaty prowadzi Piotr Filonowicz, założyciel warsztatów teatralnych w Akademii Sztuki i Kultury, absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie.

Na zajęcia obowiązują zapisy. Osoby zainteresowane warsztatem (trzeba mieć ukończone 16 lat) proszone są o rezerwację pod adresem zapisy@warsztaty-teatralne.pl. Przy rezerwacji należy odpowiedzieć w kilku zdaniach na pytanie: "Dlaczego chcę wziąć udział w warsztatach aktorskich". Decyduje kolejność zgłoszeń.

Kiedy: 16 stycznia (piątek) 2015 r., godz. 17:00-19:00

d1ximn0

Gdzie: Akademia Sztuki i Kultury, al. Jana Pawła II 36c

WSTĘP WOLNY

Sprawdźcie inne darmowe wydarzenia w Warszawie!

d1ximn0

Podziel się opinią

Share
d1ximn0
d1ximn0