Trwa ładowanie...

Darmowe Wi-Fi na stadionie Legii

"To będzie najnowocześniejszy stadion w Polsce"
Share
Darmowe Wi-Fi na stadionie Legii
dmwkeqf

Już wkrótce kibice przychodzący na mecze rozgrywane na stadionie Legii będą mogli cieszyć się siecią Wi-Fi o najwyższym standardzie. Stołeczny klub przy pomocy firmy Ericsson chce zamienić Łazienkowską 3 w najnowocześniejszy stadion w Polsce.

Ericsson i Legia Warszawa podpisały własnie sześcioletnią umowę, która zagwarantuje kibicom na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej, jako jednym z pierwszych w Europie, najwyższy standard łączności Wi-Fi. Pojawią się także dodatkowe usługi mobilne, które obie strony ogłoszą jeszcze przed końcem sezonu 2014/2015. Wi-Fi będzie darmowe dla wszystkich, a jego prędkość wyniesie 1 gigabit na sekundę.

- Nasz Klub w przyszłym roku będzie obchodził setną rocznicę powstania. Idealnie będzie wkraczać w drugie stulecie ze stadionem gwarantującym najnowocześniejszą łączność internetową i innowacyjne, dodatkowe usługi. Cieszy nas, że robimy to jako pierwsi w Polsce i jedni z pierwszych w Europie - powiedział m.in. Wiceprezes Zarządu Legii Warszawa Jakub Szumielewicz.

dmwkeqf

- Tysiące ludzi pojawiają się na stadionie aby oglądać Legię Warszawa w akcji i Klub naturalnie chce by tak pozostało. Dzięki wdrożeniu pojemnej sieci Wi-Fi zapewnimy fanom na trybunach możliwość dzielenia się zdjęciami, tweetami, postami i e-mailami - dodał Dyrektor Zarządzający w firmie Ericsson Oliver Kanzi.

Ericsson wdroży na stadionie Legii model Small Cell as a Service i będzie odpowiadał za planowanie, projekt i wdrożenie technologii Wi-Fi oraz zintegrowanie, optymalizację i utrzymanie usługi.

Przeczytajcie też: Rewolucja na Łazienkowskiej. Na mecze Legii bez Karty Kibica!

dmwkeqf

Podziel się opinią

Share
dmwkeqf
dmwkeqf