Trwa ładowanie...

Darmowe wycieczki po Stacji Filtrów

Niecodzienna okazja do zobaczenia tego ciekawego warszawskiego obiektu! Wiedzieliście, że jest tam tak pięknie?

Darmowe wycieczki po Stacji Filtrów
d3t3tt7
d3t3tt7

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie zaprasza do zwiedzania Stacji Filtrów podczas Europejskich Dni Dziedzictwa 2013. 7 września, od godziny 9.00, na teren zabytkowego kompleksu będzie mogło wejść 160 chętnych.

W programie przewiduje się wizytę w wieży ciśnień, wejście do wnętrza filtra powolnego pracującego na Stacji od 1886 r., odwiedziny w Zakładzie Filtrów Pospiesznych z I połowy XX w. oraz w Stacji Ozonowania Pośredniego i Filtracji na Węglu Aktywnym. Zwiedzanie trwa ok. 2 godz. Rozpoczyna się przy ul. Koszykowej 81, a kończy przy bramie od ul. Raszyńskiej. Na teren stacji będzie się wchodzić w grupach, co 45 minut.

Na bezpłatną wycieczkę można się zapisać tylko drogą mailową pod adresem wycieczki@mpwik.com.pl.Zgłoszenia zaczną być przyjmowane we wtorek, 27 sierpnia, o godzinie 10.00, a potrwają aż do wyczerpania wolnych miejsc. Każda osoba może zarezerwować maksymalnie dwa miejsca. W treści zgłoszenia prosimy o podanie imion, nazwisk oraz numerów dokumentów ze zdjęciem osób, których dotyczy rezerwacja - mówią organizatorzy - Nie przewidujemy zapisów na konkretną godzinę. Każda z osób, która dokona rezerwacji, zostanie przydzielona do grupy zgodnie z kolejnością zgłoszenia i otrzyma maila zwrotnego z informacją o godzinie rozpoczęcia zwiedzania. Ostatnia grupa rozpocznie wycieczkę o godz. 12.45.

d3t3tt7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3t3tt7