Trwa ładowanie...

David Guetta zagra na Orange Warsaw Festival!

To już czwarta zapowiedziana gwiazda. Kto następny?

Share
David Guetta zagra na Orange Warsaw Festival!
d4e1yxu

Jest uznawany za jednego z najlepszych dj-ów świata. To już pewne - David Guetta wystąpi w Warszawie. Jest kolejnym - czwartym już - headlinerem Orange Warsaw Festival. Jego występ zobaczymy na Stadionie Narodowym w niedzielę 15 czerwca, ostatniego dnia festiwalu.

Dotychczas ogłoszono występy następujących gwiazd: Kings Of Leon, Queens Of The Stone Age i Florence And The Machine. Zagadka sprawiona fanom przez Jarosława Kuźniara zaczyna się rozwiązywać. Już wiem, kto zagra w tym roku na OrangeWarsaw. Na razie mogę napisać tylko tyle KOLQOTSAFATMDGSDDK - napisał na swoim Twitterze. Co oznaczają litery "SDDK"? Tego dowiemy się zapewne w najbliższych dniach.

d4e1yxu

Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się 13-15 czerwca. Orange Warsaw Festival w 2013 r. przeniósł się z Pepsi Areny, stadionu Legii Warszawa na Stadion Narodowy. Gwiazdą zeszłorocznej edycji imprezy była Beyonce, a także Cypress Hill, The Offspring i Fatboy Slim. Pierwszy Orange Warsaw Festival odbył się 6 września 2008 r na placu Defilad. Sześć koncertów obejrzało wtedy ponad 35 tysięcy warszawiaków.

d4e1yxu

Podziel się opinią

Share
d4e1yxu
d4e1yxu