Trwa ładowanie...
d25jp6b

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway razem na PGE Narodowym! Takiego koncertu jeszcze nie było

To już oficjalna informacja. Dawid Podsiadło i Taco Hemingway zagrają na PGE Narodowym. Wyjątkowy koncert będzie jedyną okazją do zobaczenia obu artystów na jednej scenie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dawid Podsiadło i Taco Hemingway już we wrześniu na PGE Narodowym. Bilety trafią do sprzedaży w połowie maja.
Dawid Podsiadło i Taco Hemingway już we wrześniu na PGE Narodowym. Bilety trafią do sprzedaży w połowie maja. (East News, Fot: Karol Makurat/REPORTER)
d25jp6b

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway na PGE Narodowym

Wyjątkowy koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingway’a na PGE Narodowym odbędzie się w sobotę 28 września. Dla fanów obu artystów będzie to wyjątkowe wydarzenie. Po pierwsze obaj muzycy wystąpią po raz pierwszy na wspólnej scenie. Po drugie dla Dawida Podsiadło będzie to ostatni koncert w tym roku (po ostatniej trasie czeka go przerwa od wystąpień na żywo). Dla Taco Hemingway’a będzie to pierwszy i ostatni koncert w tym roku.

Obaj artyści są aktualnie czołowymi postaciami polskiej sceny muzycznej, a bilety na ich koncerty wyprzedają się w kilkadziesiąt minut.

d25jp6b

Dawid Podsiadło kończ "Małomiasteczkową" trasę

Dawid Podsiadło za kilkanaście dni zakończy trasę promującą płytę "Małomiasteczkowy". Bilety na poszczególne koncerty wyprzedawały się w kilkanaście minut. W halach oraz salach koncertowych w całej Polsce, na koncertach Podsiadło, bawiło się ok. 110 tys. osób.

Taco Hemingway tylko na PGE Narodowym

Fani twórczości Taco Hemingway’a z niecierpliwością wyczekiwali kolejnego koncertu swojego idola. W ubiegłym roku artysta aktywnie promował album "Café Belga". Bilety na koncerty wyprzedawały się w kilka godzin, a sale koncertowe były zapełnione do ostatniego miejsca. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się również jego projekt z Quebonafide. Dla Taco Hemingway’a koncert na PGE Narodowym będzie jedynym wystąpieniem na żywo w 2019 roku.

d25jp6b

Podsiadło i Taco Hemingway na PGE Narodowym – bilety

Sprzedaż biletów na koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingway’a ruszy w piątek 17 maja o godzinie 12:00. Jeden użytkownik będzie mógł dokonać zakupu tylko sześciu imiennych biletów. Wcześniej wejściówki będą mogli kupić użytkownicy Allegro. Przedsprzedaż zacznie się w środę 15 maja o godzinie 12:00. W przedsprzedaży każdy kupujący może nabyć 4 wejściówki.

d25jp6b

Podziel się opinią

Share
d25jp6b
d25jp6b