Trwa ładowanie...

Dinozaury opanują Warszawę

Ponad 3 miliony odwiedzających na całym świecie i 40 robotów-dinozaurów rzeczywistych rozmiarów na powierzchni blisko 2tys.m2.

Dinozaury opanują Warszawę
d3sr4ax
d3sr4ax

5 listopada do Warszawy zawitają dinozaury. Te monstrualne stworzenia będzie można oglądać na jedynej w swoim rodzaju, międzynarodowej wystawie “Dinozaury na żywo”, która wcześniej gościła m.in. w Wiedniu, Monachium czy Singapurze.

Skierowana zarówno do dzieci jak i dorosłych wystawa, która powstanie na błoniach PGE Narodowego na powierzchni prawie 2 tys.m2, przybliży wszystkim odwiedzającym ponadczasowy temat. Pełne realizmu dinozaury to 40 okazów wykonanych w skali 1:1, które zaprezentowane zostaną w scenerii pradawnych lasów, przy wykorzystaniu niesamowitych efektów świetlnych i dźwiękowych. W podróży do świata sprzed 250 milionów lat, odwiedzającym towarzyszyć będą tablice informacyjne, będzie można także odbyć wycieczkę z przewodnikiem, który oprowadzi wszystkich zainteresowanych po świecie tych fascynujących zwierząt.

Roboty-dinozaury sterowane są za pomocą najnowocześniejszej techniki, która odpowiada za mimikę oraz ruchy kończyn. To połączenie rzeźb i szkieletów zapewni wyjątkowe przeżycia i pozwoli zwiedzającym dogłębnie poznać świat dinozaurów, wśród których zobaczą m.in. tyranozaura w starciu z dwoma styrakozaurami czy też największego prehistorycznego gada wystawy mierzącego sześć metrów wysokości i 19 metrów długości.

Na terenie wystawy na gości czekać będzie także kawiarnia, dino-sklep, specjalny kącik dla dzieci oraz kino.

d3sr4ax

Przed Polską „Dinozaury na żywo” odwiedziły Czechy, Niemcy, Holandię, czterokrotnie Austrię, jak również Singapur, Chiny i dwukrotnie Malezję. Dotychczas wystawę widziało ponad 3 miliony osób.

Warszawska wystawa, która będzie pierwszą wizytą dinozaurów w Polsce, otwarta będzie od 5 listopada 2015 r. do 21 lutego 2016 r. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.dinozaurynazywo.pl

d3sr4ax
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3sr4ax