Trwa ładowanie...

Dla miłośników komunikacji

Kręci filmy całych tras autobusowych! (wideo)

Dla miłośników komunikacji
d2wdi3g
d2wdi3g

Trochę trudno w to uwierzyć, ale są prawdziwi fani komunikacji miejskiej. Lubią podróżować do tego stopnia, że kręcą nawet filmy z podróży miejskimi autobusami! Robią to w miarę profesjonalnie, dokładnie opisując każdy przystanek i czas przejazdu. Zapytacie po co? Robią to m.in. dla tych, których fascynuje praca kierowcy, a z różnych powodów nie mogli jej podjąć. Spotkaliśmy takiego fascynata. Na jego stronach znaleźliśmy filmy z przejazdów wieloma liniami, bardzo dokładnie opisanymi. Również z lotów samolotem nad Warszawą. Zadaliśmy przy okazji spotkania kilka pytań.

WawaLove: Do kogo kierowane są Twoje filmy?

Delfino:Przede wszystkim do miłośników komunikacji miejskiej. Także do osób, które interesuje temat kierowania autobusem miejskim, ale z różnych powodów nie chcą podejmować takiej pracy.

Jak to nagrywasz? Gdzie umieszczasz kamerę lub telefon?

Nagrywam kompaktową kamerą HD. Kamerę montuję za pomocą przyssawki do tylnej szyby w kabinie kierowcy. Dla lepszego efektu stosuję nakładkę szerokokątną na obiektyw.

d2wdi3g

Ile czasu już kręcisz już swoje filmy?

Filmy kręciłem przez prawie całe dwa lata mojej pracy w MZA, choć na początku nie miałem kamery i robiłem to aparatem fotograficznym uzyskując dość słabą jakość.

Czy takich, jak ty jest więcej? Łączycie się w jakieś grupy?

Kręcenie filmów z kabiny to był chyba dość pionierski pomysł, aczkolwiek w internecie można znaleźć filmu naśladowców. Można też powiedzieć, że istnieje nieformalna grupa miłośników kierowców i pracowników warszawskiej komunikacji.

Dziękujemy za rozmowę

Radekacja WawaLove przyznaje, że pomysł kręcenia takich filmów jest dośc nietypowy, jednak oglądanie ich jest nieprawdopodbnie wciągające. Zresztą, obejrzyjcie sami! Poniżej przejazd linią 723.

d2wdi3g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2wdi3g