Trwa ładowanie...
dh20ngb

Długi weekend z utrudnieniami na Trasie Armii Krajowej

Kierowcy muszą przygotować się na zamknięcie jezdni Wisłostrady w kierunku centrum oraz zwężenie Broniewskiego
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Długi weekend z utrudnieniami na Trasie Armii Krajowej
dh20ngb

Obecny tydzień to kolejne zmiany w ruchu drogowym, które wymusza remont Trasy AK. Dobra wiadomość jest taka, że drogowcy planują otwarcie bocznej jezdni przy węźle Modlińska. Już we wtorek około godz. 22.00, zjazd z mostu Grota-Roweckiego w kierunku Bródna ma być znacznie prostszy. Niestety, wyłączona zostanie część Wisłostrady. Powodem, planowana wymiana nawierzchni.

Z czwartku na piątek kierowcy jadący w kierunku centrum zostaną przekierowani na nitkę w stronę Łomianek . Taki układ zostanie utrzymany aż do poniedziałku, do godzin porannych. Stąd, wracający z długiego weekendu mogą utknąć w nieplanowanym korku. Warto przygotować się także na trudniejszy (aż do 26 czerwca) przejazd ulicą Broniewskiego. Prace przy rondzie spowodują zwężenie jezdni do dwóch pasów.

Przypomnijmy, że remont Trasy Armii Krajowej to gigantyczne przedsięwzięcie logistyczne. Wykonująca go czeska firma Metrostav ma w sumie do przebudowania aż 27 obiektów. Sam most Grota-Roweckiego zostanie poszerzony do 5 pasów w każdym kierunku. Pojawią się też na nim ścieżki rowerowe. W związku z prowadzonymi pracami, występują czasowe utrudnienia w ruchu drogowym na poszczególnych, remontowanych odcinkach.

dh20ngb

Przeczytajcie też: Prezydent Warszawy wspomina lata swojego dzieciństwa

dh20ngb

Podziel się opinią

Share
dh20ngb
dh20ngb