Trwa ładowanie...
d48mgb5

Długi weekend z utrudnieniami na Trasie Armii Krajowej

Kierowcy muszą przygotować się na zamknięcie jezdni Wisłostrady w kierunku centrum oraz zwężenie Broniewskiego
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Długi weekend z utrudnieniami na Trasie Armii Krajowej
d48mgb5

Obecny tydzień to kolejne zmiany w ruchu drogowym, które wymusza remont Trasy AK. Dobra wiadomość jest taka, że drogowcy planują otwarcie bocznej jezdni przy węźle Modlińska. Już we wtorek około godz. 22.00, zjazd z mostu Grota-Roweckiego w kierunku Bródna ma być znacznie prostszy. Niestety, wyłączona zostanie część Wisłostrady. Powodem, planowana wymiana nawierzchni.

Z czwartku na piątek kierowcy jadący w kierunku centrum zostaną przekierowani na nitkę w stronę Łomianek . Taki układ zostanie utrzymany aż do poniedziałku, do godzin porannych. Stąd, wracający z długiego weekendu mogą utknąć w nieplanowanym korku. Warto przygotować się także na trudniejszy (aż do 26 czerwca) przejazd ulicą Broniewskiego. Prace przy rondzie spowodują zwężenie jezdni do dwóch pasów.

Przypomnijmy, że remont Trasy Armii Krajowej to gigantyczne przedsięwzięcie logistyczne. Wykonująca go czeska firma Metrostav ma w sumie do przebudowania aż 27 obiektów. Sam most Grota-Roweckiego zostanie poszerzony do 5 pasów w każdym kierunku. Pojawią się też na nim ścieżki rowerowe. W związku z prowadzonymi pracami, występują czasowe utrudnienia w ruchu drogowym na poszczególnych, remontowanych odcinkach.

d48mgb5

Przeczytajcie też: Prezydent Warszawy wspomina lata swojego dzieciństwa

d48mgb5

Podziel się opinią

Share
d48mgb5
d48mgb5