Trwa ładowanie...
d27ak5u

Dni otwarte w szkole tańca na rurze

Szkoła Hell Yeeeah zaprasza na 4 dni darmowych zajęć
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dni otwarte w szkole tańca na rurze
d27ak5u

Chcesz spróbować tańca na rurze? W dniach 18 stycznia (sobota) - 21 stycznia (wtorek) pole dance studio Hell Yeeeah zaprasza na dni otwarte.* Będzie można wziąć udział w darmowych zajęciach, należy jednak wcześniej się na nie zapisać.* Szkoła mieści się przy ulicy Dobrej 53.

Jak wyglądają zajęcia na dniach otwartych? Lekcja pokazowa potrwa dwie godziny. W tym czasie będzie można zwiedzić szkołę, poznać i zobaczyć dwa występy instruktorów oraz odbyć bezpłatną lekcję próbną pole dance 7, stairs oraz extensio-stretching. Trening pokazowy potrwa 75 min. Zatem szykuje się nie tylko niezła zabawa, ale też piekielny wycisk - mówią organizatorzy.

* Zobacz, jakie inne darmowe wydarzenia odbywają się w Warszawie!*

Lekcje pokazowe są bezpłatne. Dodatkowo każdy uczestnik dni otwartych weźmie udział w losowaniu. Nagrodą jest miesięczny karnet na zajęcia pole dance lub extensio. W przypadku zainteresowania wyższymi poziomami istnieje możliwość utworzenia dodatkowych grup. Dlatego grafik może ulec zmianie, o wszystkich zmianach będziemy informować na bieżąco - mówią organizatorzy.

Wszelkie pytania oraz zgłoszenia należy kierować na adres:* zapisy@hellyeeeah.pl* Zgłoszenia powinny zawierać:
- imię i nazwisko
- numer telefonu
- godzina rozpoczęcia zajęć i osoba prowadząca
Grafik zajęć znajdziecie w naszej galerii.

d27ak5u

Zobacz także: Pole Dance to naprawdę ciężka praca! Rozmowa z warszawianką - Natalia Wojciechowska

d27ak5u

Podziel się opinią

Share
d27ak5u
d27ak5u