Trwa ładowanie...
dkxukn8

Dokonał kilkudziesięciu napaści na tle seksualnym

Śledczy proszą wszystkie pokrzywdzone, które zostały napadnięte w opisany sposób, o pilne zgłoszenie się do komendy
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dokonał kilkudziesięciu napaści na tle seksualnym
dkxukn8

Policjanci ze Śródmieścia po miesiącach żmudnej pracy swojej oraz śródmiejskiej prokuratury, aresztowali mężczyznę podejrzanego o "dokonanie innych czynności seksualnych w stosunku do przypadkowo napotkanych kobiet". 25-letni Edmund D. zaczepiał, chwytał za intymne części ciała, był wulgarny i agresywny. Bił i kopał swoje ofiary, gdy te próbowały się bronić bądź uciec. Ofiarami zboczeńca było najprawdopodobniej aż kilkadziesiąt kobiet.

Zobaczcie też: One Billion Rising/Nazywam się milion [WIDEO]

Pierwsze zawiadomienie dotyczące napaści dokonanej przez Edmunda D. trafiło na policję w listopadzie 2014 roku. Kolejne cztery od kobiet w wieku od 25 do 30 lat zostało złożone w grudniu, a ostatnie w styczniu 2015 roku.

dkxukn8

Jak wynika z relacji pokrzywdzonych, sposób działania napastnika był zawsze bardzo podobny. 25-latek atakował po zmroku w ustronnych miejscach, zaczepiał także kobiety idące chodnikiem. Chwytał je za intymne części ciała mówiąc do nich różne wulgarne słowa. Zdarzały się przypadki, kiedy 25-latek napotykając na opór wtedy* bił i kopał* broniące się kobiety, po czym uciekał.

Edmunda D. zatrzymano w minioną środę w centrum miasta, niedaleko jego miejsca zamieszkania. Teraz śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa Warszawa Śródmieście, a o dalszym losie mężczyzny zdecyduje sąd.

Jak na razie, zebrany w tej sprawie materiał dowodowy pozwala przypuszczać, że ofiarą zatrzymanego mężczyzny mogło paść nawet kilkadziesiąt kobiet. Śledczy proszą wszystkie pokrzywdzone, które zostały napadnięte w opisany sposób, o pilne zgłoszenie się do policjantów ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21.

Przeczytajcie też: Taksówkarz wykorzystywał seksualnie swoje pasażerki, a potem je okradał!

dkxukn8

Podziel się opinią

Share
dkxukn8
dkxukn8