Trwa ładowanie...

Dorwano poszukiwanego pedofila?

31-latka złapano w pobliżu gimnazjum (wideo)

Dorwano poszukiwanego pedofila?
dk9hwkm

Policjanci z wydziału kryminalnego w Otwocku zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o popełnienie przestępstw na tle seksualnym wobec nieletnich poniżej 15 roku życia. Prawie nie znamy szczegółów sprawy - ze względu na charakter sprawy i dobro poszkodowanych policjanci nie ujawniają szczegółów dotyczących działania dewianta. Pisaliśmy o sprawie , gdy policja zwróciła się do nas o pomoc - pedofil zaatakował obok szkoły 10 letnią dziewczynkę!

To było w sierpniu - od tego czasu funkcjonariusze nie ustawali w działaniach, zarówno operacyjnych jak i pozaoperacyjnych, w celu zatrzymania dewianta. Został sporządzony i opublikowany w mediach portret pamięciowy sprawcy. Zwrócono się równiez z apelem do mieszkańców powiatu o pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Sporządzono portret psychologiczny, wytypowano także ulice, którymi mógł się poruszać. Obserwacji poddano wszystkie szkoły w powiecie otwockim!

Dzięki temu, w pobliżu jednego z wytypowanych otwockich gimnazjów, mundurowi z wydziału kryminalnego zatrzymali 31-letniego mężczyznę.* Odpowiadał on zarówno sporządzonemu portretowi pamięciowemu, jak i przypisanym mu cechom psychologicznym*. Podczas przeszukania mieszkaniu mężczyzny policjanci zabezpieczyli, między innymi komputer, z którego logowano się na strony internetowe z zakazaną prawem pornografią.

dk9hwkm

Materiały w tej sprawie trafiły do prokuratury. Wobec zatrzymanego 31-latka sąd zdecydował o zastosowaniu środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu. Przestępstwo, którego się dopuścił zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 12.

dk9hwkm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dk9hwkm