Trwa ładowanie...

Dostałeś mandat? Kupisz tańszy bilet do kina

Nietypowa promocja Kina Praha

Dostałeś mandat? Kupisz tańszy bilet do kina
d2yyrj5

Kino Praha postawiło na nietypową promocję dla... drogowych piratów.* Każdy, kto przyjdzie na nowy polski film "Drogówka" i pokaże mandat, kupi bilet taniej.* Przy zakupie biletu normalnego pokaż swój mandat, a bilet normalny kupisz w cenie 18 zł w weekend, 15 zł w tygodniu - ogłasza Kino Praha.

"Drogówka" to najnowsza produkcja Wojtka Smarzowskiego, reżysera "Róży", "Domu Złego" i "Wesela". Opowiada historię siedmiu warszawskich policjantów. Promocja dla osób, które dostały mandat, kupiły bilet na ten film taniej, spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem, mimo że promocja pozwala zaoszczędzić jedynie kilka złotych. Kino Praha podkreśla, że nie zachęca w żaden sposób do dostawania nowych mandatów i nie stara się promować piractwa drogowego. Proponuje, by przynieść mandat, który się dostało, i w ten sposób trochę się pocieszyć. Jak stary może być mandat? Może być bardzo stary, zaliczamy od pierwszego dnia posiadania prawa jazdy - pisze Kino Praha.****

Pomysł nie jest w Warszawie nowy. Podobną promocję pamiętamy z restauracji "U Szwejka", gdzie za przyjście z mandatem za złe parkowanie można było dostać darmowy posiłek. Nie jest to również pierwsza, ciekawa promocja w Kinie Praha - od początku tego roku w środy w tym kinie można oglądać filmy premierowe za 5 złotych .

d2yyrj5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2yyrj5