Trwa ładowanie...

Dostałeś mandat? Kupisz tańszy bilet do kina

Nietypowa promocja Kina Praha

Share
Dostałeś mandat? Kupisz tańszy bilet do kina
d1ao35s

Kino Praha postawiło na nietypową promocję dla... drogowych piratów.* Każdy, kto przyjdzie na nowy polski film "Drogówka" i pokaże mandat, kupi bilet taniej.* Przy zakupie biletu normalnego pokaż swój mandat, a bilet normalny kupisz w cenie 18 zł w weekend, 15 zł w tygodniu - ogłasza Kino Praha.

"Drogówka" to najnowsza produkcja Wojtka Smarzowskiego, reżysera "Róży", "Domu Złego" i "Wesela". Opowiada historię siedmiu warszawskich policjantów. Promocja dla osób, które dostały mandat, kupiły bilet na ten film taniej, spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem, mimo że promocja pozwala zaoszczędzić jedynie kilka złotych. Kino Praha podkreśla, że nie zachęca w żaden sposób do dostawania nowych mandatów i nie stara się promować piractwa drogowego. Proponuje, by przynieść mandat, który się dostało, i w ten sposób trochę się pocieszyć. Jak stary może być mandat? Może być bardzo stary, zaliczamy od pierwszego dnia posiadania prawa jazdy - pisze Kino Praha.****

Pomysł nie jest w Warszawie nowy. Podobną promocję pamiętamy z restauracji "U Szwejka", gdzie za przyjście z mandatem za złe parkowanie można było dostać darmowy posiłek. Nie jest to również pierwsza, ciekawa promocja w Kinie Praha - od początku tego roku w środy w tym kinie można oglądać filmy premierowe za 5 złotych .

d1ao35s

Podziel się opinią

Share
d1ao35s
d1ao35s