Trwa ładowanie...

Dostawca jedzenia próbował zgwałcić klientkę. Grozi mu do 12 lat

Mężczyzna z hinduskim obywatelstwem został zatrzymany przez mokotowskich policjantów. Jest oskarżony o próbę seksualnego wykorzystania kobiety, która zamówiła dostawę jedzenia na wynos. 36-latek trafił do aresztu.
Share
Podejrzany wykorzystał okazję by wtargnąć do mieszkania kobiety
Podejrzany wykorzystał okazję by wtargnąć do mieszkania kobietyŹródło: East News, Fot: ARKADIUSZ ZIOLEK
dzyr5w8

Hinduski dostawca jedzenia zamiast sprawnie zrealizować zamówienie, postanowił wykorzystać okazję i zaufanie oczekującej na niego kobiety. Gdy tylko nieświadoma zagrożenia poszkodowana otworzyła drzwi, mężczyzna wtargnął do mieszkania. Gwałtownie złapał kobietę i siłą próbował zmusić ją do seksualnego zbliżenia. Po chwili udało jej się uwolnić z uścisku i niezwłocznie powiadomiła policjantów o incydencie.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia funkcjonariusze zabezpieczyli ślady i bez problemu ustalili tożsamość mężczyzny. Okazało się, że to pracownik jednej z warszawskich firm zajmujący się dowożeniem jedzenia na wynos. Oskarżony zaprzeczał wszystkim zarzutom i nie przyznał się do przestępstwa. Jednak zebrane w sprawie dowody nie dawały wątpliwości ani policjantom, ani prokuratorowi, który złożył do sądu wniosek o tymczasowe aresztowanie.

Wobec 36-letniego niedoszłego gwałcicicela zastosowano więc środek zapobiegawczy w postaci 2 miesięcy aresztu. Zza postawione mu zarzuty grozi kara do 12 lat więzienia.

dzyr5w8

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

PRZECZYTAJ TEŻ: Napadli na dostawcę pizzy!

ZOBACZ WIDEO: Wystarczy rower i telefon - ile się zarabia na rozwożeniu jedzenia? "Tak to widzę"

dzyr5w8

Podziel się opinią

Share
dzyr5w8
dzyr5w8