Trwa ładowanie...
d328bm0

Dotknij mostu Kierbedzia. Golędzinów, fort i katastrofy mostowe (SPACER)

Mosty warszawskie nieraz podlegały różnym katastrofom - płonęły zwalały się do rzeki, były wysadzane, zmieniały przeznaczenie. Wycieczka do Instytutu Badawczego Dróg i Mostów
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dotknij mostu Kierbedzia. Golędzinów, fort i katastrofy mostowe (SPACER)
d328bm0

Mosty warszawskie nieraz podlegały różnym katastrofom - płonęły zwalały się do rzeki, były wysadzane, zmieniały przeznaczenie. Podczas wycieczki dowiemy się o tym wszystkim, ale nie na sucho, tylko dotykając niedostępnych na codzień, skrytych na strzeżonym pilnie terenie Instytutu Badawczego Dróg i Mostów.* Można będzie dotknąć mostu Kierbedzia czy przedwojennego mostu Poniatowskiego oraz paru innych.* Oprócz tego resztki prawobrzeżnego fortu z lat trzydziestych XIX wieku, nowoczesne i atrakcyjne osiedle zbudowane przez dzielnicę.

*Wycieczka odbędzie się w najbliższą niedzielę o godz. 13:00. *Spotkanie: ul. Wybrzeże Helskie przy ul. Starzyńskiego (parking k. zoo). Spacer potrwa ok. 2,5 godziny. Przewodnik: Jarek Spacerolog Praski. Organizator: Praska Ferajna. Przybliżona trasa: Starzyńskiego, Wybrzeże Puckie, Jagiellońska, Golędzinowska, Instytutowa. Spacery nie są biletowane, ale na zakończenie bardzo mile widziany napiwek dla przewodnika.

* Zobacz, jakie darmowe wydarzenia odbywają się w Warszawie!*

Podziel się
d328bm0

Podziel się opinią

Share

d328bm0

d328bm0