Trwa ładowanie...

Droga na lotnisko w Warszawie zalana. Sytuacja się pogarsza

Woda zalała wszystkie pasy ruchu.

Share
Droga na lotnisko w Warszawie zalana. Sytuacja się pogarsza
d1so9ia

"Utrudnienie na S79 na wysokości. Podtopione zostały dwa pasy ruchu pod węzłem Marynarska w kierunku lotniska, ruch odbywa się jednym pasem” – poinformowała przed godz. 13.00 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

Trasa S79 prowadzi na Lotnisko Chopina w Warszawie. Intensywne opady deszczu, które trwają od wczoraj utrudniły przejazd ulicą. Woda zalała wszystkie pasy ruchu.

Sytuacja jednak się pogarsza. Przed chwilą GDDKiA podała: "zablokowane wszystkie pasy ruchu w kierunku lotniska i łącznica zjazdowa w kierunku S2 od ul. Wolskiej".

d1so9ia

Na razie nie wiadomo, do kiedy potrwają utrudnienia.

Kolejny raz

To nie pierwsza sytuacja, gdy na skrzyżowaniu trasy S79 z Marynarską po obfitych opadach deszczu, przejazd jest utrudniony. Do podobnego zdarzenia doszło w grudniu 2016 roku. Wtedy po długotwałych opadach deszczu na jezdni utworzyła się gromna kałuża. Wówczas zalane były trzy pasy jezdni i przejście dla pieszych pod tunelem.

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

d1so9ia

Podziel się opinią

Share
d1so9ia
d1so9ia