Trwa ładowanie...

Druga drużyna roller derby w Warszawie - zostań zawodniczką!

Seksowne, waleczne, niebezpieczne. Sport z USA coraz bardziej znany w Warszawie!
Share
Druga drużyna roller derby w Warszawie - zostań zawodniczką!
d1kfwcd

Seksowne, waleczne, niebezpieczne. Roller derby to połączenie wrestlingu, futbolu amerykańskiego i jazdy na wrotkach. W Ameryce nawet najmniejsze miasteczko ma przynajmniej dwie drużyny roller derby. Drużyny Roller Derby w całej Polsce wyrastają jak grzyby po deszczu i Warszawa właśnie też wzbogaciła się o drugą drużynę, której zawodniczką możesz zostać! Teraz w stolicy będzie można rozgrywać prawdziwe derby w roller derby!

Zobacz także: Za darmo: zajęcia z samoobrony "Bezpieczna Warszawianka"

Worst Warsaw Derby Team prowadzi właśnie nabór do drużyny. Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się we Florianie (pub/restauracja) na ulicy Chłodnej 3 we wtorek 18 marca o godz. 19:30. Chętne dziewczyny prosimy o potwierdzenie przybycia na email:
worstwarsawderbyteam@gmail.com - mówią organizatorki.

d1kfwcd

Roller derby to drużynowy sport wrotkarski, rozgrywany na owalnym torze. Każda drużyna ma czternaście zawodniczek, spośród których tylko pięć jest wybieranych do danego wyścigu trwającego dwie minuty. Jedna z zawodniczek zdobywa dla swojej drużyny punkty poprzez wyprzedzanie przeciwników, pozostałe dziewczyny są obrońcami. Ich zadanie polega na powstrzymaniu przeciwnego ścigacza lub pomocy swojemu ścigaczowi.

Teledysk z roller derby w tle:

* Zobacz, jakie darmowe wydarzenia odbywają się w Warszawie!*

d1kfwcd

Podziel się opinią

Share
d1kfwcd
d1kfwcd