Trwa ładowanie...

Druga drużyna roller derby w Warszawie - zostań zawodniczką!

Seksowne, waleczne, niebezpieczne. Sport z USA coraz bardziej znany w Warszawie!

Share
Druga drużyna roller derby w Warszawie - zostań zawodniczką!
d3rlwx4

Seksowne, waleczne, niebezpieczne. Roller derby to połączenie wrestlingu, futbolu amerykańskiego i jazdy na wrotkach. W Ameryce nawet najmniejsze miasteczko ma przynajmniej dwie drużyny roller derby. Drużyny Roller Derby w całej Polsce wyrastają jak grzyby po deszczu i Warszawa właśnie też wzbogaciła się o drugą drużynę, której zawodniczką możesz zostać! Teraz w stolicy będzie można rozgrywać prawdziwe derby w roller derby!

Worst Warsaw Derby Team prowadzi właśnie nabór do drużyny. Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się we Florianie (pub/restauracja) na ulicy Chłodnej 3 we wtorek 18 marca o godz. 19:30. Chętne dziewczyny prosimy o potwierdzenie przybycia na email:
worstwarsawderbyteam@gmail.com - mówią organizatorki.

d3rlwx4

Roller derby to drużynowy sport wrotkarski, rozgrywany na owalnym torze. Każda drużyna ma czternaście zawodniczek, spośród których tylko pięć jest wybieranych do danego wyścigu trwającego dwie minuty. Jedna z zawodniczek zdobywa dla swojej drużyny punkty poprzez wyprzedzanie przeciwników, pozostałe dziewczyny są obrońcami. Ich zadanie polega na powstrzymaniu przeciwnego ścigacza lub pomocy swojemu ścigaczowi.

Teledysk z roller derby w tle:

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d3rlwx4

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rlwx4
d3rlwx4