Trwa ładowanie...

Drugą linią metra pojedziemy 14 grudnia!

Wcześniej odbędzie się Dzień Otwarty Metra [WIDEO]

Drugą linią metra pojedziemy 14 grudnia!
dfszw6n
dfszw6n

Jeszcze do wczoraj nie było wiadomo kiedy pojedziemy II linią. Wprawdzie prezydent Hanna Gronkiewicz-Waltz zapowiedziała niedawno, że podziemną kolejką pojedziemy po świąteczne zakupy, ale nie były to informacje potwierdzone. Dziś już wiemy, że II-gą linią metra pojedziemy 14 grudnia. Informację tę przekazała WawaLove.pl Agnieszka Kłąb z biura prasowego Ratusza. Dodała też, że 14 grudnia to najwcześniejszy bezpieczny termin otwarcia II linii.

- Dla mnie bezpieczeństwo mieszkańców Warszawy jest najważniejsze, dlatego uruchomienie metra nastąpi w pierwszym możliwym bezpiecznym terminie. Takim terminem jest 14 grudnia. Nawet gdyby wszyscy mówili mi, że ze względów politycznych powinnam uruchomić metro przed wyborami nie zrobię tego bo to oznaczałoby, że wybory są dla mnie ważniejsze niż bezpieczeństwo warszawiaków. - napisała dziś pani prezydent.

Za to kilkanaście dni wcześniej, 9 listopada warszawiacy będą zwiedzać wszystkie stacje II linii . Tego dnia odbędzie się Dzień Otwarty Metra. Szczegółów jeszcze nie podano, ale mają być otwarte wszystkie stacje, a mieszkańcy Warszawy będą mogli zapoznać się nie tylko z wystrojem każdego przystanku, ale i nowymi bramkami czy systemem informacji.
* Przeczytajcie też: Maciej Gudowski „głosem” II linii metra! [WIDEO]*

dfszw6n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dfszw6n