Trwa ładowanie...
d1phh9b

Drzwi Otwarte w Instytucie Badawczym Dróg i Mostów

W programie m.in. prezentacja Inteligentnego Systemu Kompleksowej Identyfikacji Pojazdów
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Drzwi Otwarte w Instytucie Badawczym Dróg i Mostów
d1phh9b

7 i 8 maja (środa i czwartek) w godzinach 9.00-15.00 Instytut Badawczy Dróg i Mostów zaprasza na Drzwi Otwarte. Będzie można zobaczyć tam min. Inteligentny System Kompleksowej Identyfikacji Pojazdów - ISKIP to uniwersalny, rozwojowy system automatycznej identyfikacji pojazdów, dokonywanej na podstawie równoległego rozpoznawania jego cech takich jak rodzaj (osobowy, dostawczy, ciężarowy, autobus itp.), kolor, marka, typ czy numer rejestracyjny.

Inteligentny System Kompleksowej Identyfikacji Pojazdów może być instalowany zarówno w wersji stacjonarnej (np. przejścia graniczne, ważne węzły drogowe, jak i mobilnej (np. na pojazdach policji, ABW, czy Inspekcji Transportu Drogowego).

System ma przede wszystkim zwiększyć bezpieczeństwo publiczne, ograniczyć liczbę przestępstw kradzieży i wykroczeń drogowych. Funkcjonuje już w Warszawie, także w innych miatach oraz na drogach DK 1, DK 3, DK 7, DK 8, DK 50, DK 62 pomiędzy tymi miastami.

d1phh9b

Instytut Badawczy Dróg i Mostów jest placówką naukową zajmującą się problematyką infrastruktury komunikacyjnej. Mieści się przy ul. Instytutowej 1 na Pradze Północ.

Przeczytajcie też: Bezpłatne czipowanie psów i kotów w 2014 roku

d1phh9b

Podziel się opinią

Share

d1phh9b

d1phh9b