Trwa ładowanie...

Dusił i szarpał członków rodziny. Trafił do aresztu

Mężczyzna znęcał się fizycznie i psychicznie nad własną rodziną przez dwa lata

Share
Dusił i szarpał członków rodziny. Trafił do aresztu
d44sn0s

Stołeczni policjanci zatrzymali mężczyznę, który znęcał się nad własną rodziną. 43-latek groził swojej partnerce i był agresywny w stosunku do dzieci.

Do stołecznych policjantów zgłosiła się mieszkanka Bielan , która doświadczyła przemocy domowej. Kobieta obawiała się spełnienia gróźb swojego partnera. Mężczyzna przez ponad dwa lata znęcał się nad nią i jej dziećmi fizycznie i psychicznie. Mimo to kobieta nie składała zawiadomienia na policji .

Ostatecznie poszkodowana zmieniła zdanie i postanowiła opowiedzieć o swojej sytuacji. - Kobieta poinformowała policjantów, że od około dwóch lat konkubent stawał się coraz bardziej agresywny w stosunku do niej i dzieci. Mężczyzna wyzywał kobietę i dwoje dzieci, poniżał je, dusił, szarpał i wykręcał ręce - informuje Elwira Kozłowska ze stołecznej policji .

43-letni Piotr T. trafił do policyjnego aresztu. W chwili zatrzymania był pijany, we krwi miał prawie 3,5 promila. Za znęcanie się fizyczne i psychiczne nad rodziną grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

d44sn0s

Stołeczni policjanci apelują, aby w podobnych sytuacjach reagować i nie być obojętnym. - Nie pozwólmy, aby takie sprawy ujrzały światło dzienne dopiero, gdy dochodzi do tragedii. W Komendzie przy ul. Żeromskiego czekają funkcjonariusze zawsze gotowi nieść pomoc ofiarom przemocy w rodzinie - tłumaczy Elwira Kozłowska.

Źródło: policja/Wawalove

(Oprac: MO)

d44sn0s

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44sn0s
d44sn0s