Trwa ładowanie...
d1x4v9c

Duże utrudnienia w "Mordorze". Zapadło się torowisko

Zarząd Transportu Miejskiego skierował tramwaje na objazdy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Duże utrudnienia w "Mordorze". Zapadło się torowisko
d1x4v9c

Zapadło się torowisko tramwajowe u zbiegu ulic Puławskiej i Woronicza w Warszawie. Oznacza to spore utrudnienia dla osób, które w piątek muszą dojechać do pracy na Służewcu - poinformowało Radio ZET. Na razie nie wiadomo, ile potrwa naprawa torowiska.

- Prace w tym rejonie wykonywała firma Elektropaks, która kładła kable. Nie uzgodniła tego z nami przed rozpoczęciem robót - wyjaśnia w tvn24 Michał Powałka, rzecznik Tramwajów Warszawskich.

Na miejsce przyjechali pracownicy TW. – Będziemy starali się jak najszybciej dokonać naprawy – zapewniał w czwartek wieczorem Powałka.

d1x4v9c

Zarząd Transportu Miejskiego skierował tramwaje na objazdy. Linia 18 zamiast ulicą Puławską z pl. Zbawiciela pojedzie ul. Nowowiejską do al. Niepodległości i dalej Wołoską swoją normalną trasą. Z kolei tramwaje linii 31 jadące od strony stacji metra Wilanowska będą jechały prosto ul. Puławską do pl. Zbawiciela, tam skręcą w ul. Nowowiejską i pojadą dalej do al. Niepodległości i ul. Wołoskiej.

Uruchomiona została linia zastępcza Z kursująca (jednokierunkowo) na trasie od przystanku Królikarnia 02 ulicami Malczewskiego, Krasickiego i Woronicza.

Tramwaje niedługo powinny powrócić na swoje planowe trasy.

Źródło: (radiozet.pl)

d1x4v9c

Przeczytaj też: Lana Del Rey, Die Antwoord i Skrillex zagrają na Orange Warsaw Festival

d1x4v9c

Podziel się opinią

Share
d1x4v9c
d1x4v9c