Trwa ładowanie...

Dziękuję Ci perełko! (wideo)

Fajny teledysk w warszawskim klimacie!

Dziękuję Ci perełko! (wideo)
d24abs1
d24abs1

W sieci pojawił się niedawno kolejny, konkursowy teledysk Zdobywców Pewnych Oskarów, warszawskiej grupy muzycznej. Wideo było kręcone w stolicy i to aż w trzech miejscach:* w mieszkaniu na Bielanach, pod torem łyżwiarskim Stegny oraz w pralni "Stenia" przy ulicy Stępińskiej 3*. Projekt zrealizowało stołeczne studio Sashimodo Pictures

W roli głównej występują Agnieszka Matysiak i Konrad Domaszewski, a piosenka opowiada o miłości.

Ideą było, żeby postawić na styl i klimat lat minionych, gdzie jeszcze w latach 90-tych na ulicach królowały duże fiaty, w domach meblościanki, a na talerzach schabowe, ziemniaki i kapusta. Chcieliśmy powrócić do tamtych lat, czasów naszego dzieciństwa i zrobić taki nostalgiczny klip - napisał nam Konrad, który realizował wideo. Pomysł wziął się z poniedziałkowej burzy mózgów, gdy zastanawialiśmy się nad tym jak powinien wyglądać nasza wersja klipu. Nagle ktoś powiedział coś o jakiejś "plamie", dało to początek historii naszego bohatera, który najpierw brudzi swoją śnieżnobiałą czystą koszulę keczupem, potem niezmiernie rozżalony oddaje ją do pralni, w której to... nie chcę zdradzać całej fabuły, lepiej zobaczyć cały teledysk i dowiedzieć się jak to dalej się potoczyło.

Teledysk kręcony był przez dwa dni 12 i 13 stycznia na kamerze Sony NEX-FS700. Okres przygotowawczy - od momentu wymyślenia fabuły, przelania pomysłu na papier w postaci scenariusza, znalezienia odpowiednich rekwizytów, aktorki i lokalizacji trwał pięć dni.

d24abs1

Czy dużo pracy było przy samym kręceniu? Po części na pewno tak, ale cały wysiłek został zrekompensowany efektem końcowym. Setnie się ubawiliśmy kręcąc niektóre sceny - dodaje Konrad.

Warszawska grupa "Zdobywcy Pewnych Oskarów" istnieje od 1994 roku.

Zobaczcie WIDEO

d24abs1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d24abs1