Trwa ładowanie...

Dzień Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego

Kubańskie domino, turniej szachowy, pokazy tańca, capoeira, występy muzyczne i teatralne, ale przede wszystkim niemal wszystkie jednostki uniwersyteckie w jednym miejscu - wszystko za free!

Dzień Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego
d1s1rxn
d1s1rxn

Już w najbliższą sobotę 20 kwietnia będzie można odwiedzić Uniwersytet Warszawski - odbędzie się tam kolejny Dzień Otwarty i będzie to świetna okazja do zapoznania się z ofertą dydaktyczną uczelni, spotkać studentów i pracowników oraz obejrzeć kilka ciekawych pokazów uniwersyteckich.

Dzień Otwarty UW to propozycja nie tylko dla licealistów, ale też osób które myślą o podjęciu studiów magisterskich, doktoranckich lub podyplomowych. W gmachu Biblioteki Uniwersyteckiej (ul. Dobra 56/66) znajdować się będą stoiska wydziałów i innych jednostek organizacyjnych UW, będą prezentacje, pokaz filmu „Prognozowanie pogody", debata o otwartej nauce, podczas której można będzie się dowiedzieć czy można legalnie skserować książkę lub ściągnąć ją za darmo z internetu. Zwiedzić z przewodnikiem będzie można samą bibliotekę oraz nowy budynek wydziałów lingwistycznych, znajdujący się po drugiej stronie ulicy.

Wiele ciekawych rzeczy będzie się działo w ogrodach. Na rozstawionej między alejkami scenie prezentować się będą zespoły artystyczne działające na uczelni. Zatańczy „Warszawianka", zaśpiewa Chór UW, pokaże się też Teatr Hybrydy, a sportowcy z AZS UW przygotowali pokazy aerobiku, judo, copoeiry, karate czy krav-magi. Wokół rozstawione zostaną namioty, a w nich m.in. eksperymentów biologicznych, chemicznych i fizycznych oraz studio akademickiego radia Kampus. Dla chętnych uniwersytecka ścianka, przy której będzie można zrobić zdjęcie w todze akademickiej.

Na zakończenie o godz. 17.00 odbędzie się koncert. Wystąpią uczestnicy muzycznego konkursu Stage4YOU, którzy zaśpiewają na majowych jUWenaliach.

d1s1rxn

Wstęp na Dzień Otwarty UW jest wolny. Początek o godz. 10.00.

Zapisy na studia na Uniwersytecie Warszawskim rozpoczynają się 10 czerwca.

d1s1rxn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1s1rxn