Trwa ładowanie...

Dzień otwarty w Oczyszczalni Ścieków "Czajka"

Darmowe wyjazdy autokarami z placu Bankowego oraz wycieczka rowerowa
Share
Dzień otwarty w Oczyszczalni Ścieków "Czajka"
dv4u3uj

W związku z obchodami 10. rocznicy akcesji Polski do Unii Europejskiej, odbędzie się zwiedzanie warszawskiej Oczyszczalni Ścieków „Czajka”, której rozbudowa i modernizacja została sfinansowana w 60% ze środków unijnych.* Dzień otwarty odbędzie się w sobotę 10 maja, w godz. 10.30- 15.00.* Zakład odwiedzą trzy 50-osobowe grupy, które zostaną oprowadzone po terenie przez pracowników MPWiK.

Uczestnikom wycieczek organizatorzy zapewniają bezpłatny dojazd i powrót oznakowanymi autobusami, które będą kursowały bezpośrednio między pl. Bankowym (spod pomnika Juliusza Słowackiego) a Oczyszczalnią Ścieków „Czajka”.

Zobacz także: Za darmo: Biegaj z królem!

Wycieczki autokarowe organizowane są w następujących godzinach:
Grupa 1: wyjazd z pl. Bankowego o godz. 10:00, powrót na godz. 12:30
Grupa 2: wyjazd z Pl. Bankowego o godz. 11:30, powrót na godz. 14:00
(zwiedzanie trwa ok. 90 minut)

dv4u3uj

W ramach dnia otwartego, dla wielbicieli dwóch kółek,* zorganizowana będzie również specjalna wycieczka rowerowa*: zbiórka pod bramą oczyszczalni o godz. 14:00 (wycieczka trwa ok. 60 minut).

Zapisy będą przyjmowane od 25 kwietnia, godz. 9.00 do 30 kwietnia, godz. 15:00 lub do wyczerpania limitu miejsc. Zgłoszenia należy przesyłać na adres: wycieczki@mpwik.com.pl i podać w nich:
1. Imionia i nazwiska maksymalnie dwóch uczestników zwiedzania.
2. Informacji o preferowanej grupie (grupa autokarowa nr 1,2 lub grupa rowerowa)
Uczestnicy wycieczki otrzymają w ciągu 24 godzin zwrotną wiadomość ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi zwiedzania. Decyduje kolejność zgłoszeń.


* Zobacz, jakie inne darmowe wydarzenia odbywają się w Warszawie! *

dv4u3uj

Podziel się opinią

Share
dv4u3uj
dv4u3uj