Trwa ładowanie...

Dzień Wolnej Sztuki w Muzeum Narodowym

60 minut i 5 obrazów - przystań przy jednym dziele na dłużej!

Dzień Wolnej Sztuki w Muzeum Narodowym
d17sza8
d17sza8

60 minut, 5 obrazów, wstęp wolny na hasło „Dzień wolnej sztuki”.* Obchodzony w całej Polsce Dzień Wolnej Sztuki jest alternatywą dla biernego i powierzchownego zwiedzania muzeów.* W ciągu godziny oglądamy pięć dzieł sztuki Muzeum Narodowego, a pomagają w tym profesjonalni edukatorzy. Muzeum stoi dla Was otworem w niedzielę, 27 kwietnia, o godz. 12:00.

  1. Na spotkanie z Portretem kardynała Richelieu namalowanym przez Philippe’a de Champaigne zaprasza Sergiusz Pinkwart. (Galeria Portretu Staropolskiego i Europejskiego)
  2. Na spotkanie z obrazem Józefa Simmlera Śmierć Barbary Radziwiłłówny zaprasza Paulina Barysz. (Galeria Sztuki XIX Wieku)
  3. Na spotkanie z obrazem Żydówka z pomarańczami Aleksandra Gierymskiego zaprasza Marianna Otmianowska. (Galeria Sztuki XIX Wieku)
  4. Na spotkanie z obrazem Lipiec–Sierpień i opowieść o barwnym życiu Zofii Stryjeńskiej zaprasza Emiliana Konopka. (Galeria Sztuki XX i XXI Wieku)
  5. Na spotkanie z obrazem Kolejka trwa oraz opowieść o jego autorze Andrzeju Wróblewskim zaprasza Bożena Pysiewicz. (Galeria Sztuki XX i XXI Wieku)
d17sza8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d17sza8