Trwa ładowanie...

Dziewczyny, przyjdźcie na Politechnikę!

Dzień Otwarty Tylko Dla Dziewczyn

Share
Dziewczyny, przyjdźcie na Politechnikę!
d2ehiqp

15 uczelni technicznych i 6 uniwersyteckich wydziałów w całej Polsce organizuje w czwartek Dzień Otwarty Tylko dla Dziewczyn. W ramach akcji "Dziewczyny na Politechniki" na warszawskiej uczelni przygotowano Dzień Otwarty - „Zaprogramuj się na Politechnikę!"

Na każdą chętną, odwiedzającą Politechnikę w najbliższy czwartek, czekają aż 3 poziomy wtajemniczenia. W godz. 10.00 - 11.00 w strefie programowania i planowania (I poziom wtajemniczenia, aula Wydziału Matematyki, I piętro) będzie można dowiedzieć się czy kariera inżyniera (a właściwie inżynierki) to właściwy wybór. Specjaliści zapraszają na warsztaty „Czy masz smykałkę inżynierską?”

II poziom wtajemniczenia to odbywająca się w godz. 11.00 – 13.00 Strefa wiedzy (parter, gmach Wydziału Matematyki). Tu spotkać będzie można Koła Naukowe PW i uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące studiów w Politechnice Warszawskiej . Także zobaczyć wyjątkowe projekty i wynalazki, które powstają z połączenia nauki i pasji.

d2ehiqp

III strefa (godz. 11.00 – 13.30, gmach Wydziału Matematyki) to strefa Frajdy. Stoisko fotograficzne z oryginalnym motywem i profesjonalni fotografowie zrobią nam fajne zdjęcie, odbędzie się też konkurs z losowaniem nagród - dla 10 szczęśliwców przygotowano dziewczyńsko-inżynieryjne nagrody niespodzianki (wzięcie udziału w konkursie wymaga rezerwacji, której można dokonać tutaj ).

Ponadto na zainteresowane dziewczęta czeka szereg innych niespodzianek. Szczegóły znajdziemy tutaj . Politechnika Warszawska (Gmach Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych) mieści się przy ul. Koszykowej 75.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d2ehiqp

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ehiqp
d2ehiqp