Trwa ładowanie...
dwqcy1b

Dziś wieczorem Klancyk na Chłodnej!

Wybierzcie się koniecznie!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dziś wieczorem Klancyk na Chłodnej!
dwqcy1b

Na pewno słyszeliście o Klancyku. Aktorzy w nim występujący parają się improwizacją teatralną od 2004 roku. Każdy spektakl w wykonaniu Klancyka nieco różni się od poprzedniego. Wszystkie są jednak zabawne i pełne zaskakujących gagów.

Dziś wieczorem w klubokawiarni „Chłodna25” (Klancyk pojawia się tu często, współpracuje także z Klubem „Powiększenie”) odbędzie się spektakl „Komora maszyny losującej jest pusta”. Na stronie wydarzenia na facebook’u artyści wyjaśniają, na czym będzie polegał.

Spektakl, w którym przedstawiamy swoje umiejętności i nieumiejętności improwizacji, a także opowiadamy o różnych rzeczach.

Coś czułeś, kiedy nas oglądałeś, a nie byłeś pewny dlaczego? Ten spektakl wyjaśni
Ci ze szczegółami! Improwizatorzy staną do walki w wielu dyscyplinach improwizowanego totolotka. Poznacie tajniki warsztatu ludzi gadających głupoty.

Nie zabraknie scen sprawdzonych, jak również premierowych, których aktorzy jeszcze nie poznali, coś tam o nich wiedzą, ale nie za bardzo i no dobra, zrobią je na przypale, może nikt nie zauważy. Sceny stane, sceny ruszane, sceny śpiewane i mówione
w niewyraźny sposób.

Coś wymyślicie wy, coś wylosujemy, a jeszcze co innego samo wyjdzie zza filaru. Dowiecie się, kto najwięcej blokuje, kto nie kontynuuje wątku i dlaczego nikt
nie pamięta jaki jest tytuł sceny. Najbardziej wszechstronny z wykonawców dostanie podarek. Chyba, że zapomnimy go przynieść.

Spektakl jest trójwymiarowy. Wykorzystuje technikę posiadania dwóch oczu.

dwqcy1b

Jeśli nie macie planów na dzisiejszy wieczór, wybierzcie się na Klancyka. Aktorom bez wątpienia uda się Was rozbawić. Przedstawienie rozpocznie się o 19.00 i potrwa półtorej godziny. Ceny biletów wahają się od 15 do 25 złotych.

Podziel się
dwqcy1b

Podziel się opinią

Share

dwqcy1b

dwqcy1b