Trwa ładowanie...
d4etgi0

Dzisiaj drugi dzień Orange Warsaw Festival!

Zagrają między innymi The Prodigy i Ms Lauryn Hill!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dzisiaj drugi dzień Orange Warsaw Festival!
(Fot. Lisa Liang/wiki)
d4etgi0

Nie wszyscy są zainteresowani Euro 2012. Fani muzyki mają w Warszawie własne święto - Orange Warsaw Festival, który odbywa się w ten weekend na stadionie Legii przy Łazienkowskiej.

Wczoraj zagrali między innymi Fisz, De La Soul i Garbage - artyści cieszący się u nas wielką popularnością. Dzisiejszy line up jest równie elektryzujący. Koncerty rozpoczną się już o godzinie 18.00. Pierwszy na scenie pojawi się krakowski zespół Clock Machine. Po nich wystąpi inna nadzieja polskiej sceny alternatywnej - Power of Trinity. O 19.00 zagra KAMP!, który spcejalizuje się w wyrafinowanych brzmieniach elektrzycznych.

O 20.10 na scenę wyjdzie Ms Lauryn Hill, międzynarodowa gwiazda, która zdobyła popularność jako członkini The Fugees. Wszyscy chyba znają ich przeróbkę "Killing me softly". Do dzisiaj gości ona na antenach nawet najbardziej komercyjnych stacji radiowych. Równocześnie takmuzyka zespołu, jak i późniejsze solowe dokonania wokalistki odznaczają się wysoką jakością artystyczną i przyciągają także wyrafinowanych odbiorców.

O 22.00 publiczność z pewnością oszaleje, bo rozpoczną swój koncert The Prodigy, którzy należą do największych muzycznych performerów na świecie. Zespół bez wątpienia zgotuje fanom wielki hipnotyzujący show.

Na koniec pojawi się chillująca Groove Armada, której muzyka kontrastuje z agresywnymi elektroniką The Prodigy. Relaksujące, ciepłe brzmienia zwieńczą dwa dni muzycznej uczty.

d4etgi0

Podziel się opinią

Share
d4etgi0
d4etgi0