Trwa ładowanie...

Dziupla zlikwidowana! (zdjęcia)

Aresztowano złodzieja i pasera samochodów. Policjanci planują dalsze zatrzymania!

Dziupla zlikwidowana! (zdjęcia)
d1ryfl7
d1ryfl7

Dziuplę z kradzionymi samochodami namierzyli policjanci ze Śródmieścia w podwarszawskich Ząbkach. Funkcjonariusze odzyskali skradzioną w styczniu na Żoliborzu mazdę i toyotę Avensis, (została skradziona w połowie lutego w centrum Warszawy). Na posesji policjanci odnaleźli również część mercedesa i różne podzespoły samochodowe oraz wyposażenie.

Zatrzymano złodzieja i pasera jednocześnie – 27 letniego Adama Z.

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu pracowali nad sprawą skradzionej 14 lutego toyoty Avensis. Auto padło łupem złodzieja na al. 3 maja. Funkcjonariusze przeglądali zapisy z monitoringu i ustalali, kto stoi za kradzieżą. Ustalili operacyjnie, że złodziej prawdopodobnie przyjechał z podwarszawskich Ząbek.

d1ryfl7

Wczoraj o 6.00 rano policjanci weszli na teren jednej z posesji w Ząbkach. Na podwórzu wśród innych aut zaparkowana była skradziona w Śródmieściu toyota. Policjanci zaczęli też sprawdzać inne samochody. Ustalili, że częściowo rozebrany mercedes został skradziony 21 grudnia na Targówku. Auto zniknęło z niestrzeżonego parkingu.

Na sąsiedniej posesji, funkcjonariusze namierzyli mazdę CX7 skradzioną z ul. Sybilli na Żoliborzu 13 stycznia. Adam Z. tylko przechowywał u sąsiadów skradziony pojazd. Auta zostały zabezpieczone i wrócą do prawowitych właścicieli.

Podczas przeszukania mieszkania funkcjonariusze znaleźli kilka fotelików dziecięcych, które pochodziły z kradzionych samochodów. Wśród różnych rzeczy znalazły się również inne akcesoria i specjalne przyrządy służące do kradzieży pojazdów.

Policjanci zatrzymali 27-letniego Adama Z. Mężczyźnie już przedstawiono zarzuty kradzieży toyoty i paserstwa dwóch kolejnych aut. Za te czyny grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Policjanci planują dalsze zatrzymania.

Zobaczcie zdjęcia!

d1ryfl7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ryfl7