Trwa ładowanie...

E-9 połączy Białołękę z Metrem Marymont

Częstotliwość kursowania linii będzie wynosiła 10 minut.

Share
E-9 połączy Białołękę z Metrem Marymont
d2jn3u2

11 stycznia będzie pierwszym dniem kursowania nowej ekspresowej linii autobusowej E-9, która połączy Os. Derby z Metrem Marymont. Autobusy będą kursowały jednokierunkowo – rano tylko w kierunku Metra Marymont, a po południu tylko w kierunku Os. Derby.

Od przyszłego poniedziałku będzie kursowała linia ekspresowa E-9, która zapewni bezpośrednie połączenie osiedli Derby oraz Lewandów I i II, zmodernizowaną trasą ekspresową S8, z pierwszą linią metra (stacja metra Marymont).

Autobusy będą obsługiwały trasę: OS. DERBY - Skarbka z Gór - Berensona - Głębocka - trasa ekspresowa S8 - al. Armii Krajowej - Włościańska - METRO MARYMONT.

E-9 będą zatrzymywały się na przystankach: Os. Derby, Os. Derby III, Os. Derby VI, Skarbka z Gór (przystanek będzie obowiązywał tylko w kierunku Metra Marymont), Katy Grodziskie (przystanek na żądanie), Grodzisk (przystanek na żądanie), Okrągła, Os. Lewandów I, Jesiennych Liści, Park Kaskada, Metro Marymont.

d2jn3u2

Rano linia będzie kursowała w godzinach 6.00-8.30 i będzie dowoziła pasażerów jednokierunkowo z białołęckich osiedli do stacji metra Marymont. Po południu autobusy będą podjeżdżały na przystanki od godziny 15.00 do 18.30 i będą zabierały pasażerów tylko w kierunku Os. Derby. Częstotliwość kursowania linii E-9 będzie wynosiła 10 minut.

d2jn3u2

Podziel się opinią

Share
d2jn3u2
d2jn3u2