Trwa ładowanie...

Egzorcyzmy po Ratuszem!

"Coraz wyraźniej widać demoniczny charakter przemian w Polsce i gdzie tkwią ich głęboko ukryte korzenie". [WIDEO]

Egzorcyzmy po Ratuszem!
d14d350
d14d350

*Na Placu Bankowym pod samym Ratuszem dziś około godz. 15.00 rozpoczną się egzorcyzmy. * To ciąg dalszy sprawy Bogdana Chazana , lekarza, który mimo przesłanek medycznych, odmówiono aborcji jednej z warszawskich pacjentek. W jego obronie członkowie Stowarzyszenia Solidarni2010 i Krucjaty Różańcowej dokonają obrzędu poświęcenia mającego na celu uwolnienie od „wpływu złego ducha”.

Na stronie Stowarzyszenia Solidarni 2010 można przeczytać: - Coraz wyraźniej widać demoniczny charakter przemian w Polsce i gdzie tkwią ich głęboko ukryte korzenie! Uczestnicy Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę i Solidarni2010 zapraszają na publiczną modlitwę w obronie życia i w obronie prof Bogdana Chazana: będziemy się modlić Koronką do Miłosierdzia Bożego, odmówimy Różaniec Święty i udostępnimy Księgę Egzorcyzmu. (...) Potrzebna jest nam modlitwa egzorcyzmu aby władze Warszawy i rządzący zaprzestali popierania morderczych praktyk – zabijania nienarodzonych dzieci oraz szerzenia nienawiści wobec swych przeciwników.

- Udostępnimy Księgę Egzorcyzmu, w której każdy będzie mógł zaznaczyć odmówioną przez siebie modlitwę prostych, a zarazem dostępnych każdemu katolikowi, dwóch egzorcyzmów - modlitwy do Najświętszej Maryi Panny Królowej Aniołów oraz/lub do Św. Michała Archanioła - zachęcają z kolei przedstawiciele Krucjaty. Odmawianie egzorcyzmów to właśnie odpowiedź na odwołanie prof. Chazana ze stanowiska dyrektora Szpitala im. Świętej Rodziny.

d14d350

To nie pierwsze egzorcyzmy w stolicy. Wypędzanie demonów z przedstawicieli rządzących polityków odbywało się już przy okazji miesięcznic katastrofy smoleńskiej, z największymi obrzędami mieliśmy do czynienia podczas obchodów 4. rocznicy katastrofy.

d14d350
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d14d350