Trwa ładowanie...
d28p19q

Ekskluzywna agencja, kokaina i wielkie pieniądze. Policja rozbiła gang "Czekolindy" [WIDEO]

Amatorzy damskich uciech potrafili jednorazowo „zostawić” w agencji nawet ponad 100 tys. zł. Preferowane były płatności gotówką i kartami kredytowymi, a dla klientów został specjalnie wstawiony bankomat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ekskluzywna agencja, kokaina i wielkie pieniądze. Policja rozbiła gang "Czekolindy" [WIDEO]
d28p19q

Policjanci warszawskiego CBŚP zlikwidowali w weekend agencję towarzyską i rozbili grupę „Czekolindy” trudniącą się czerpaniem korzyści z nierządu. Jak ustalili funkcjonariusze, jej członkowie zajmowali się werbowaniem kobiet do świadczenia usług seksualnych w ekskluzywnej agencji towarzyskiej w Warszawie.

W sumie policjanci zatrzymali 8 osób: wśród nich jest Karolina P. ps. „Czekolinda” (29 l) i jej kolega Norbert K. (28 l.), którzy kierowali tą grupą przestępczą, wydawali polecenia jej członkom, oraz rozliczali z zadań i utargu.

Zlikwidowana agencja towarzyska była największym tego typu ekskluzywnym lokalem w Warszawie. „Zatrudnione” w niej były obok Polek, kobiety z Ukrainy, Białorusi, Mołdawii, Litwy, Łotwy, a nawet Wenezueli. Amatorzy damskich uciech potrafili jednorazowo „zostawić” w agencji nawet ponad 100 tys. zł. Preferowane były płatności gotówką i kartami kredytowymi, a dla klientów został specjalnie wstawiony bankomat.

d28p19q

- Policjanci CBŚP czynności realizowali w późnych godzinach wieczorowych w weekend, przez co członkowie grupy byli całkowicie zaskoczeni i w ogóle nie spodziewali się zatrzymań - poinformowała rzeczniczka CBŚP kom. Agnieszka Hamelusz. Podczas prowadzonych działań zabezpieczono m.in. luksusowe samochody , duże ilości biżuterii, znaczne kwoty pieniędzy oraz kokainę.

Wymienionej dwójce zatrzymanych przedstawiono zarzuty kierowania zorganizowaną grupą przestępczą, a pozostałym udział w tej grupie. - Wszyscy usłyszeli również zarzuty czerpania korzyści z nierządu, z czego uczynili sobie stałe źródło dochodu - powiedziała kom. Hamelusz.

- Zebrane w wyniku kilkumiesięcznej pracy dowody pozwoliły na tymczasowe aresztowanie przez sąd sześciu czołowych członków grupy - podkreśla rzeczniczka CBŚP i dodaje, że policjanci pracują nadal nad ustaleniem innych osób, które brały udział w procederze.

Źródło: CBŚP

d28p19q

Przeczytajcie również: Po II wojnie światowej ślad po nim zaginął. Obraz "Orlęta lwowskie" odnaleziony

d28p19q

Podziel się opinią

Share
d28p19q
d28p19q