Trwa ładowanie...
d37kryy
anna lewandowska

Ekskluzywne zakupy Anny Lewandowskiej: Saint Laurent, Mercedes i prywatny ochroniarz (FOTO)

W przerwie od nawracania Polek na kult fitnessu trenerka oddała się modowemu szaleństwu. Jest czego pozazdrościć?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ekskluzywne zakupy Anny Lewandowskiej: Saint Laurent, Mercedes i prywatny ochroniarz (FOTO)
d37kryy

Będące jeszcze niedawno stosunkowo nowym fenomenem w polskim show biznesie WAGs mnożą się dzisiaj jak grzyby po deszczu. W ostatnią sobotę do tego "zaszczytnego" grona dołączyła niejaka Paulina Procyk, która, porzuciwszy karierę prawniczki, postanowiła skupić się na nadziei polskiej reprezentacji w piłce nożnej - Krzysztofie Piątku. Swoją pozycję umocniła także Lana Rybus, która po raz drugi powiedziała "da" Maciejowi Rybusowi, tym razem na polskiej ziemi.

Zobacz: Krzysztof Piątek po ślubie! Paulina Procyk powiedziała "tak"!

Zobacz: Maciej Rybus wziął drugi ślub z Laną! "Kolejny najpiękniejszy dzień w życiu"

d37kryy

Nie ma jednak co ukrywać, że niekwestionowaną liderką kręgu żon zamożnych piłkarzy pozostaje nadal Anna Lewandowska. W przeciwieństwie do wielu swoich koleżanek, Ania nie zadowala się jedynie sukcesami męża. Dzięki osławionym batonom mocy, obozom fitness i aplikacji na telefon, z której korzysta już prawie 600 tysięcy użytkowników, trenerka wylądowała na 22. miejscu w zeszłorocznym zestawieniu najbogatszych Polek magazynu Wprost, prześcigając tym samym swoją największą rywalkę - Ewę Chodakowską, aż o 9 oczek.

Jednak nie samymi treningami karate i sałatkami z jarmużu człowiek żyje. Wie o tym nawet Ania, która w ostatni wtorek złożyła wizytę w "mekce warszawskich celebrytów", zwanej także domem handlowym Vitkac. Jedna z najbogatszych kobiet w kraju pozwoliła sobie na popuszczenie wodzy fantazji, o czym mogą świadczyć torby bajońsko drogich butików, z którymi opuszczała słynny budynek na ulicy Brackiej. Przygotowana na upały Lewandowska przybyła na zakupy w sportowych trampkach i zwiewnej sukience, przypominającej swoim krojem i materiałem jej ukochane kimono. Gwiazdorskie spojówki były natomiast chronione przed nadmiarem promieni słonecznych za pomocą pokaźnych okularów z modnymi, grubymi oprawkami w odcieniu miodowej żółci. Na szczęście gwiazda nie musiała samotnie zmagać się z zakupowym szaleństwem. Czekał na nią oddany ochroniarz, gotowy wesprzeć swoją dobrodziejkę w razie potrzeby.

Zobaczcie najnowsze zdjęcia Lewandowskiej. Chcielibyście wybrać się z nią na mały "shopping"?

d37kryy

Podziel się opinią

Share
d37kryy
d37kryy