Trwa ładowanie...

Eltono w Warszawie!

Już w tę sobotę (zdjęcia)
Share
Eltono w Warszawie!
d26dfdh

14 kwietnia w stolicy pojawi się słynny muralista i streetartowiec - Eltono. Przyjedzie promować swoją książkę oraz namalować mural na warszawskiej Pradze.

Dla fanów jego twórczości jak i dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji poznać jego prac, premiera książki „Line and surface” stanie się superokazją do rozsmakowania się w tych jakże pysznych kompozycjach. Będzie to również możliwość bezpośredniej rozmowy z artystą.

Spotkanie z artystą odbędzie się w domu kultury V9, 14 kwietnia w sobotę.

Między 17-24 kwietnia na ulicy Małej Eltono wspólnie z dziećmi namaluje mural w ramach projektu "This way". Tym razem tematem mają być litery, być może imiona, ale to jeszcze nic pewnego, gdyż wszystko wyjdzie dopiero po przygotowaniu wspólnie projektu z dzieciakami.

d26dfdh

Eltono odwiedzał już Warszawę - w zeszłym roku w ramach cyklu „UPDATES – działania w przestrzeni publicznej”, ELTONO zamienił w swe dzieło jedną z kamienic na ulicy Złotej 73.

Artysta (rocznik 1975) związany w ostatnich latach z Madrytem, a od 2010 roku z Pekinem, dorastał na przedmieściach Paryża gdzie również rozpoczął, trwającą do dziś, przygodę ze street Artem. Na początku tworzył przy użyciu tradycyjnych narzędzi- puszek z farbą w spray’u, które pod koniec lat 90. zamienił na farbę akrylową i taśmę. To dzięki nim udało mu się stworzyć i rozwinąć niecodzienny, geometryczny język który posługuje się do dziś zostawiając swoje „wiadomości” na ulicach i w galeriach całego świata.

V9 mieści się przy Hożej 9.

d26dfdh

Podziel się opinią

Share
d26dfdh
d26dfdh