Trwa ładowanie...

Europejskie Mistrzostwa w wyczynowej jeździe na hulajnogach

Mnóstwo atrakcji dla widzów: lekcja pokazowa z trenerem, tor carvingowy, loteria z cennymi nagrodami, darmowe upominki

Share
Europejskie Mistrzostwa w wyczynowej jeździe na hulajnogach
d4kru74

W najbliższą sobotę, 30 maja w warszawskim skateparku Jutrzenka, ul. Rozbrat 5 odbędą się Europejskie Mistrzostwa w wyczynowej jeździe na hulajnogach. Potrwają od godziny 8:00 do 19:00. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

- Kaktus Scoot Battle Poland to jedyna impreza w Polsce, na której można zobaczyć, jak skaczą profesjonalni riderzy. W tym roku o tytuł Mistrza Europy walczyć będzie sześćdziesięciu najlepszych zawodników z całego świata! Ich mrożących krew w żyłach trików i ewolucji nikt nie zapomni - mówią organizatorzy. W pozostałych konkursach, w tym o Mistrza Polski, juniorów i best tricka zgłosiło się ponad 150 zawodników z całej Polski.

Hulajnoga, która do niedawna kojarzyła się ze sportem uprawianym tylko przez dzieci, i to w zamierzchłej przeszłości, teraz wraca i przeżywa apogeum swojej świetności. Jeżdżą na niej wszyscy - od 2-letnich maluszków do 80-letnich panów - a niektórzy nawet skaczą. I to jak. Wyczynowa jazda na hulajnodze dzieli się na streetową oraz parkową. Tegoroczne to już czwarta impreza.

d4kru74

Atrakcje przewidziane dla widzów:

- Darmowe upominki: lody , gadżety i akcesoria hulajnogowe oraz koszulki.
- Tor carvingowy: dla chętnych próbna jazda na crazy cart – jedynym gokarcie, którym można szaleć poza profesjonalnym torem. Do wypożyczenia na miejscu będą dwie sztuki crazy cart.
- Loteria – wśród widzów rozlosowana będzie warta 1200 zł hulajnoga elektryczna Frugal 300 WAT
- Pokaz niszczenia zegarków – firma G-shock zaprezentuje możliwości swoich zegarków, będzie szansa wygrać jeden z nich
- Wypożyczalnia – bezpłatna wypożyczalnia hulajnóg
- Stoiska partnerów: w bardzo promocyjnych cenach będzie można zakupić hulajnogi i dedykowane do nich akcesoria.
- Strefa specjalna - zostanie wydzielone oddzielne miejsce dla początkujących użytkowników hulajnogi – gdzie będzie można sprawdzić swoje umiejętności, poradzić się trenerów, wziąć udział w specjalnej lekcji pokazowej

d4kru74
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4kru74
d4kru74