Trwa ładowanie...
d2upl98
factory

Factory Ursus - co dwie drogi to nie jedna

Artykuł sponsorowany
Share
Factory Ursus - co dwie drogi to nie jedna
d2upl98

Czas to pieniądz. Każdy, kto oszczędza czas dojazdu na zakupy, oszczędza również pieniądze. FACTORY Ursus – największe centrum outletowe w aglomeracji warszawskiej – stało się, dzięki ostatnim inwestycjom drogowym i kolejowym, najlepiej skomunikowanym centrum mody w Warszawie.

W 20 minut z połowy Warszawy

W piątek 19 lutego otwarto kolejny odcinek ul. Nowolazurowej na Jelonkach, który skrócił czas dojazdu z Bemowa do Ursusa do 10 minut, a z Żoliborza – do 15 minut. Dojazd samochodem zajmuje teraz do FACTORY z dowolnego punktu zachodniej Warszawy: Śródmieścia, Ochoty, Bemowa, Woli, Ursynowa, Mokotowa w mniej niż 25 minut!

d2upl98

W drogowym sercu A2 i S8

FACTORY Ursus jest teraz położone bezpośrednio między autostradą A2 (Warszawa – Łódź), Alejami Jerozolimskimi, obwodnicą Warszawy (S8, S2) i nowym fragmentem trasy S8 łączącym ją z obwodnicą i omijającą jednocześnie Janki. Ten ostatni łącznik skrócił czas dojazdu do obwodnicy Warszawy o blisko 30 minut. Dzięki temu mieszkańcy Pruszkowa, Piastowa, Raszyna, Janek, Brwinowa, Błoni, Michałowic i Nadarzyna mogą zrobić zakupy w outletowych cenach zaledwie w ciągu kilkunastu minut od własnego domu.

Centrum FACTORY Ursus jest obecnie jednym z najlepiej skomunikowanych obiektów handlowych w Warszawie. W bezpośrednim sąsiedztwie FACTORY znajdują się dwa przystanki kolejowe: Warszawa Ursus i Warszawa Ursus Północ. Podróż pociągiem z Pragi Północ czy ze Śródmieścia trwa tutaj krócej niż 20 minut! Niezmiennie wygodny jest także dojazd autobusami: 177, 194, 306, 716 (przystanek: Ratusz Ursus)

Zmodernizowane i rozbudowane (we wrześniu 2015 roku) centrum outletowe FACTORY Ursus oferuje swoim gościom 888 wygodnych miejsc parkingowych na parkingu naziemnym i podziemnym.

d2upl98

Warszawskie FACTORY Ursus po rozbudowie odwiedza o połowę więcej klientów niż w latach poprzednich. W zeszłym roku centrum odwiedziło 2,5 miliona gości.

FACTORY Warszawa Ursus

W rozbudowanym FACTORY Ursus działa ponad 100 sklepów i lokali usługowych. Są to nowe marki, których dotąd nie było w centrum, m.in.: modowe (Digel, Pierre Cardin, Vero Moda, Mustang), outdoorowe (Elbrus, Hi-Tec, Mountain Warehouse), obuwia (Geox), dziecięcy Smyk oraz popularne marki Rossmann, Empik czy Restauracja Sphinx. Oferta centrum to również silna reprezentacja marek sportowych (m.in. Adidas, Reebok, Asics, Nike, 4F , Puma), męskich (Lancerto, Bytom, Próchnik, Vistula) oraz mix fashion (United Colors of Benetton, Desigual, Reserved, Bestseller, Calvin Klein).
Centrum oferuje pojemny przestrzenny parking na 888 samochodów, klimatyzowane wnętrza, udogodnienia dla matek z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych.

d2upl98

FACTORY Outlet to największa sieć centrów wyprzedażowych w Polsce, odwiedzana co roku przez kilkanaście milionów klientów, w największych miastach: Warszawa (Ursus, Annopol), Poznań, Wrocław i Kraków.
Na 90,500 m² powierzchni, centra FACTORY gromadzą ponad 250 znanych marek polskich i światowych.
Na polskim rynku centra FACTORY obecne są od 2002 roku, kiedy NEINVER otworzył pierwsze centrum wyprzedażowe w Polsce - FACTORY Warszawa Ursus - dzisiaj największe na Mazowszu.
Pod marką FACTORY, NEINVER wprowadził koncepcję centrów outlet do Hiszpanii i Polski, od lat pozostając liderem na tych rynkach. Firma jest także drugim co do wielkości operatorem centrów outlet w Europie.

Więcej informacji o centrach Factory Outlet: www.factory.pl

d2upl98

Podziel się opinią

Share
d2upl98
d2upl98