ycipk-unldvk

Fadi M. przyznał się do podpalenia budki z kebabem. Tłumaczy, że był zdenerwowany

- Sąd na wniosek prokuratury zastosował w czwartek tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy - informuje WawaLove.pl Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie Łukasz Łapczyński. Palestyńczyk był właścicielem demontowanego we wtorek samolotu przy PKiN. W trakcie rozbiórki podpalił budkę z kebabem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Fadi M. przyznał się do podpalenia budki z kebabem. Tłumaczy, że był zdenerwowany
(WawaLove.pl, Fot: Kinga Trzeszczkowska)
ycipk-unldvk

- Prokuratura w środę przedstawiła właścicielowi samolotu zarzut spowodowania zdarzenia zagrażającego życiu lub zdrowiu wielu osób oraz mieniu w wielkich rozmiarach, w postaci pożaru, poprzez podpalenie przy użyciu zapalniczki, co groziło eksplozją znajdujących się tam 10 butli z gazem - wyjaśnia WawaLove.pl rzecznik Łukasz Łapczyński. Rzecznik dodaje, że w trakcie demontażu samolotu barowo-restauracyjnego, Fadi M. uderzył jednego z pracowników firmy rozbiórkowej, ten jednak nie złożył w tej sprawie skargi.

WawaLove.pl
Podziel się

29-latek przyznał się do postawionych mu zarzutów. Tłumaczył, że zachowanie wyniknęło z nerwowej dla niego sytuacji.
W czwartek Sąd na wniosek prokuratury aresztował tymczasowo obcokrajowca legitymującego się polskim dokumentem podróży na okres 3 miesięcy. Podejrzanemu grozi kara 10 lat pozbawienia wolności.

ycipk-unldvk
WawaLove.pl
Podziel się

Atrapa samolotu, której właścicielem był 29-letni Palestyńczyk, od wakacji znajdowała się na prywatnej działce Tadeusza Kossa przy Pałacu Kultury i Nauki. Warszawski ratusz uznał, że nietypowy obiekt pojawił się tam wbrew prawu. Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego wydał decyzję o usunięcie samolotu sprzed PKiN.

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytaj też:Trwają prace nad pomnikiem smoleńskim. Gronkiewicz-Waltz nie widzi tam miejsca na monument

ycipk-unldvk
Polub WawaLove
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-unldvk

ycipk-unldvk
ycipk-unldvk