Trwa ładowanie...

Fajna akcja: Ciuchowisko Dla Zwierząt!

Kochasz modę i zwierzęta? Kup kilka ciuszków i pomóż pupilom!

Fajna akcja: Ciuchowisko Dla Zwierząt!
dkivtly
dkivtly

Zasada jest prosta: Podczas imprezy kupujesz (tanio!) świetne markowe ciuchy, piękną biżuterię i dodatki, książki i płyty, a dochód z imprezyb przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt.

Ciuchowisko dla Zwierząt odbędzie się w niedzielę w godz. 12.00-19.00 w Klubokawiarni Mam Ochotę. Organizatorem jest fundacja Psy Niczyje.

Kochasz modę i zwierzęta? Masz ochotę kupić kilka nowych ciuszków i pomóc poszkodowanym pupilom? A może chciałbyś oddać lub wymienić swoje ubrania i akcesoria na inne wspierając czworonożnych przyjaciół? Idea akcji jest trochę szersza. Organizując zbiórkę, a następnie kiermasz ubrań, biżuterii, dodatków czy prezentów bezużytecznie zalegających w szafach, przekonujemy, że warto dać rzeczom drugie życie i uszanować nasze naturalne środowisko, a jednocześnie pomóc.

dkivtly

Grudniowe Ciuchowisko to już piąta edycja! Poprzednie spotkały się z ogromnym zainteresowaniem zarówno osób, które włączyły się do akcji, jak i publiczności kupującej. Zysk ze sprzedaży pozwolił uratować kilkadziesiąt wspaniałych zwierzaków, które teraz cieszą się nowym życiem w kochających domach.

Ciuchowisko Dla Zwierząt
Klubokawiarnia Mam Ochotę
ul. Grójecka 75
Niedziela, 16 grudnia
Godz. 12.00 - 19.00.
Szczegóły znajdziemy TUTAJ .

dkivtly
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dkivtly