Trwa ładowanie...
dukzb5v
nowy świat

Fajne miejsca: Skok na Sok

Świetna oferta dla osób, które dbają o zdrowie!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Fajne miejsca: Skok na Sok
dukzb5v

Nie jest tajemnicą, że picie świeżo wyciskanych soków jest bardzo zdrowe. Niestety w większości lokali ich wybór ogranicza się do dwóch smaków: pomarańczowego i grejpfrutowego. Na szczęście naprzeciw oczekiwaniom osób, które lubią dbać o zdrowie wyszli twórcy warszawskiej sieci juice barów** Skok na Sok. Lokale spod tego szyldu można znaleźć **w Blue City, Arkadii, a także na Wąwozowej, Głębockiej i Nowym Świecie.

My wybraliśmy się do punktu przy Nowym Świecie 31. Zaskoczył nas naprawdę imponujący wybór zdrowych napojów.* Oprócz klasycznych soków (marchwiowego, jabłkowego, pomarańczowego, grejpfrutowego, pomidorowego i ananasowego) dostępne są specjalne owocowe mieszanki oraz koktajle, shoty witaminowe, coolery i shake’i.* Spróbowaliśmy napoju o nazwie „Zielono mi”, w którego skład wchodzą jabłko, ogórek, melon i mięta. Po jego wypiciu od razu poczuliśmy się zdrowiej!

Najtańsze soki kosztują 5 złotych, za najdroższe napoje trzeba zapłacić 16 zł. Wybór jest na tyle duży, że każdy znajdzie coś dla siebie. Naszym zdaniem to świetnie, że powstała sieć lokali szybkiej obsługi, w których zamiast kalorycznych napojów kawowych, można kupić zdrowe soki.

dukzb5v

Podziel się opinią

Share
dukzb5v
dukzb5v