Trwa ładowanie...

Festiwal Twórczości Żenującej "Zacieralia 2013"

Ponownie dwudniowa edycja! Aż 16 zespołów!

Share
Festiwal Twórczości Żenującej "Zacieralia 2013"
d40q1yn

Rusza kolejna, szósta już edycja Festiwalu Twórczości Żenującej "Zacieralia 2013". Niepowtarzalną atmosferę tej imprezy zapewniają zespoły, które, choć prezentują odmienne style muzyczne i różne doświadczenie sceniczne, łączy chęć grania muzyki niezależnej, szczerej, bezkompromisowej i spontanicznej, dla zabawy i przyjemności własnej oraz publiczności.

Impreza nie ma sponsorów ani patronów medialnych, ponieważ organizatorzy celowo nie wchodzą w żadne układy. Festiwal organizowany jest bez większego zadęcia promocyjnego, metodami niemal domowymi, podobnie jak pierogi. Pozostaje w jak najmniejszym stopniu skalany mamoną i wolny od uwarunkowań i mechanizmów komercyjnych.

Jeśli artysta nigdy nie odczuwa zażenowania swą działalnością i nie sięga ustawicznie po nowe, znaczy to, że albo głupi, głęboko pijany - piszą organizatorzy na swoich stronach.

d40q1yn

Bilety są relatywnie tanie (karnet dwudniowy kosztuje 35 złotych, bilet na wybrany dzień 20 złotych) do kupienia w klubie Progresja, Empikach lub w Eventimie.

Tym razem wystąpi aż 16 zespołów, nie tylko z Warszawy. Każdy zagra do 40 minut materiału. Aby czas się nie dłużył, między poszczególnymi wykonawcami będą przerwy zaledwie 10 minutowe, w czasie których zaprezentowane zostaną filmy Szczauki Pictures i zespołu filmowego Gruszka Szczepana. Otwarcie bram o 15.30.

Zacieralia to ostatnia ostoja muzyki i poezji niezależnej na świecie. A przynajmniej na Bemowie.

Zacieralia 2013
Klub Progresja
4-5 stycznia, godz 16.30
Ul. Gen. Sylwestra Kaliskiego 15a.
STRONA festiwalu

d40q1yn

Podziel się opinią

Share
d40q1yn
d40q1yn