Trwa ładowanie...
Artykuł Sponsorowany

Festiwal Wibracje 4.0 rusza już we wrześniu - Daj sobie odetchnąć

Festiwal Wibracje 4.0 to jedyne takie wydarzenie w Polsce! W tym roku z powodu pandemii musieliśmy przenieść termin wydarzenia z czerwca na wrzesień. Jednak nie poddajemy się i mimo trudnej sytuacji, zapewnimy Wam najlepszą zabawę! Festiwal w tym roku odbędzie się w dniach 3-6 września nad Zalewem Zegrzyńskim. Zapraszamy serdecznie wszystkich - każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Share
Festiwal Wibracje 4.0 rusza już we wrześniu - Daj sobie odetchnąć
dxn7k81
Artykuł sponsorowany Empik

Co to za festiwal?

Festiwal Wibracje to niezwykłe wydarzenie, które oferuje wszystko to, co potrzebne do wakacyjnego relaksu! Koncerty, tańce i ogniska, strefa dla ciała i strefa zdrowego jedzenia. Uczestnik znajdzie coś zarówno dla umysłu, jak i ducha - warsztaty i wykłady, pokazy czy zajęcia interaktywne. Znajdziecie tu wszystko, co chcecie wiedzieć na temat ekologii, życia w harmonii oraz dbania o siebie. Na festiwalu panuje dodatkowo niepowtarzalna atmosfera. Nie tworzymy presji, dajemy Wam wolną rękę, możecie robić, co tylko chcecie. Zachęcamy do zmiany stylu życia, do holistycznego podejścia do swojego zdrowia, przedstawiamy zalety, a nie straszymy konsekwencjami nieprzestrzegania określonych zasad. To bezpieczne miejsce dla każdego - od najmłodszych do najstarszych.

Gdzie kupić bilety?

Bilety na Festiwal Wibracje 4.0 można kupić na Empik Bilety. Zapraszamy serdecznie na kolejną edycję wspaniałej wspólnej zabawy i okazji do rozwoju! Warto zaznaczyć, że Festiwal w tym roku odbędzie się w całkowicie bezpieczny sposób, zgodnie z aktualnymi rozporządzeniami dotyczącymi organizacji wydarzeń oraz z zachowaniem wszelkich środków ostrożności.

dxn7k81

Historia

Pierwsza edycja festiwalu odbyła się w 2017 roku. Od tamtej pory, wydarzenie na tyle się rozrosło, że konieczne było powiększenie terenu festiwalu. Co roku przyjeżdża nie tylko coraz więcej uczestników, ale także coraz więcej prelegentów i specjalistów w danych dziedzinach, którzy chcą dzielić się z Wami wiedzą. Co ważne, wszystkie wydarzenia i warsztaty są w cenie biletu. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. Płacicie raz i macie dostęp do wszystkiego.

Program

Jak łatwo się domyślić Wibracje 4.0 to czwarta już edycja festiwalu. Co zatem czeka nas w tym roku? Wykłady dotyczące psychologii, rozwoju osobistego, medycyny alternatywnej, ekologicznego życia oraz ciekawych wynalazków. Warsztaty z pracy ze swoim ciałem, medytacja, joga, dużo tańca i zabawy. Koncerty muzyki etnicznej oraz leczniczej. Część wystawiennicza, na której każdy znajdzie coś ciekawego. Stoiska z rękodziełem, zdrową i ekologiczną żywnością, promujące styl życia zero-waste, a także z książkami i innymi informacjami. Wciąż ogłaszani są kolejni prelegenci oraz kolejne zespoły muzyczne, które będą współtworzyły z nami tegoroczną edycję. Dokładny harmonogram festiwalu zostanie ogłoszony już niedługo.

Artykuł sponsorowany Empik

dxn7k81

Podziel się opinią

Share
dxn7k81
dxn7k81