Trwa ładowanie...

Filip Chajzer apeluje o pomoc dla Powstańców. "Ciągle żyją wśród nas bohaterowie"

Podczas wcześniejszej akcji zebrał ponad 700 tys. złotych

Share
Filip Chajzer apeluje o pomoc dla Powstańców. "Ciągle żyją wśród nas bohaterowie"
d2s6kfg

Ciągle żyją wśród nas bohaterowie, którzy dla miasta, które kocham, poświęcili wszystko. Oddajmy im hołd praktyczną pomocą – zbierzmy pieniądze na leki, czynsz, zakupy - apeluje Fili Chajzer, popularny prezenter. I dodaje: Bluza z patriotycznym nadrukiem to wydatek ok. 100 zł, te same pieniądze w portfelu żołnierza Armii Krajowej to często jego być albo nie być. Ja wybieram: być, szanować, pomagać.

Wcześniej zbierał pieniądze dla hospicjum dziecięcego "Promyczek". Zamieścił wówczas na swoim koncie na Facebooku wzruszający post o Dniu Dziecka i zaoferował osobie, która wpłaci najwyższą sumę, rejs jego jachtem. Reakcja ze strony widzów była Na koncie bankowym "Promyczka" zaksięgowano ponad 700 tys. zł. Na tę kwotę złożyły się głównie wpłaty po 15 zł. Czy uda się w podobny pomóc pomóc Powstańcom Warszawskim?

"Jesteś tvnowską ką i nią zostaniesz"*

Jak się okazuje, akcja pomocy nie wszystkim się spodobała, a na dziennikarza spadła fala internetowej nienawiści. Większość wulgarnych wpisów usunięto. Zarzucano w nich Chajzerowi m.in., że chce w ten sposób zwiększyć swoją popularność lub obrażano go zwyczajnie za jego wcześniejsze działania. "Jesteś tvnowską k*ą i nią zostaniesz" - napisał jeden z internautów (wpis już usunięto).

d2s6kfg

W środę Filip Chajzer opublikował tez list, który wysłano na jego prywatna skrzynkę - "Jest mi strasznie wstyd i głupio (bo inaczej się tego nazwać nie da), że napisałem tak wiele niedorzecznych i niemądrych słów" - pisze pan Szymon, który wcześniej obrażał prezentera. - To już kolejna historia obnażająca bezsens wirtualnej nienawiści. Wybaczam i mam nadzieję, że nie tylko Pan Szymon wyciągnie z tej lekcji wnioski - napisał Chajzer.

Akcję pomocy Powstańcom dziennikarz zrobił w porozumieniu z Muzeum Powstania Warszawskiego .

Pieniądze można wpłacać na konto Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej z dopiskiem „zbiórka dla Powstańców”: Raiffeisen Bank Polska S.A. 06 1750 0012 0000 0000 2268 4221

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d2s6kfg

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2s6kfg
d2s6kfg