Trwa ładowanie...

Filmowcy z Bollywood zamkną most Gdański

Most będzie zamknięty przez cały poniedziałek wielkanocny

Filmowcy z Bollywood zamkną most Gdański
d46t4vs
d46t4vs

W poniedziałek, 21 kwietnia, na moście Gdańskim działy się będą sceny mrożące krew w żyłach. Filmowcy z Bollywood nakręcą spektakularny pościg i upadek z mostu do rzeki.

Od kilkunastu dni w Warszawie ekipa indyjskich filmowców kręci „Kick”.* To historia trojga „ludzi z przeszłością”, których losy krzyżują się w stolicy europejskiego kraju - Warszawie. Shaina - piękna i inteligentna pani psychiatra, Devi alias Devil - niedojrzały emocjonalnie złodziej oraz ścigający go ambitny i przenikliwy Himanshu są bohaterami niespodziewanych wypadków, które nadadzą ich przeszłości nowego znaczenia. Pełen napięcia, widowiskowych scen akcji i pościgów rodem z kina amerykańskiego film zaskoczy wszystkich widzów, a przed wszystkim tych, którzy spodziewają się romansu w stylu Bollywood. Reżyserii i produkcji podjął się jeden z najbardziej znaczących ludzi indyjskiego przemysłu filmowego - Sajid Nadiadwala. *W obsadzie jest bollywoodzka gwiazda – Salman Khan.

To już końcowe klapsy filmu. W poniedziałek wyłączony z ruchu będzie most Gdański oraz wprowadzone ograniczenia w parkowaniu na ul. Wybrzeże Helskie. Wyłączone z ruchu będą obydwie jezdnie mostu. Dzienne i nocne linie autobusowe kursujące mostem Gdańskim zostaną skierowane na trasy objazdowe przez most Śląsko-Dąbrowski - linie nocne od nocy z 20 na 21 kwietnia do końca kursowania, a linie dzienne 21 kwietnia, od początku do końca kursowania.

d46t4vs

Autobusy linii 227w kierunku pętli Bródno – Podgrodzie, skręcą z pl. Bankowego w al. Solidarności a następnie pojadą uliscami Sierakowskiego, Kłopotowskiego, Wybrzeżem Szczecińskim i Wybrzeżem Helskim do ul. S. Starzyńskiego i wrócą na swoją trasę. Natomiast w kierunku pętli Dw. Centralny dojadą do Ronda S. Starzyńskiego, skręcą w ul. Jagiellońską, następnie al. Solidarności do pl. Bankowego i dalej swoją stałą trasą.

Autobusy linii 500w kierunku pętli Rondo „Radosława” pojadą ul. Jagiellońską i al. Solidarności do przystanku Metro Ratusz Arsenał 06, a w kierunku Bródno-Podgrodzie zabiorą pasażerów z przystanku Metro Ratusz Arsenał 55 i pojadą ulicami Sierakowskiego, Kłopotowskiego, Wybrzeżem Szczecińskim i Wybrzeżem Helskim do ul. S. Starzyńskiego po czym wrócą na swoją trasę.

Linie nocne N12i N62w kierunku pętli Targówek/Os. Niepodległości pojadą al. Solidarności, a następnie ulicami Sierakowskiego, Kłopotowskiego, Wybrzeżem Szczecińskim i Wybrzeżem Helskim do ul. S. Starzyńskiego. Natomiast w kierunku pętli Dw. Centralny ul. Jagiellońską i al. Solidarności.

W związku z realizacją zdjęć w tramwaju (na torze prowadzącym w kierunku Śródmieścia), w godz. 7.00-19.00 może dojść również do krótkotrwałego wstrzymania ruchu tramwajowego na moście. W przypadku zablokowania przejazdu tramwajów przez dłuższy czas, linie zostaną skierowane na trasy objazdowe.

d46t4vs
d46t4vs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46t4vs