Trwa ładowanie...

Finał LE na Stadionie Narodowym?

Czy wkrótce czekają nas wielkie wydarzenia piłkarskie?

Finał LE na Stadionie Narodowym?
d14mniy
d14mniy

O tym, że władze PZPN starają się o zorganizowanie finału Ligi Europejskiej w Warszawie, wiadomo od dawna. Oficjalną kandydaturę wysłano do UEFA jeszcze w styczniu. Teraz - jak donosi TVP.info, prezes Boniek sonduje czy jest szansa w najbliższych latach na zorganizowanie w Polsce finału LM lub LE.

W środę i czwartek odbędzie się Komitet Wykonawczy, w czasie którego zostanie wybrane miasto organizator Finału LE. Pracowaliśmy mocno nad naszą aplikacją - powiedział Zbigniew Boniek. - Mamy duże szanse, ale kluczowe decyzje dopiero przed nami. Wspólnie z prezesem Bońkiem gorąco wierzymy, że nasza ciężka praca przełoży się na głosy dla Polski – powiedział z kolei sekretarz generalny PZPN Maciej Sawicki.

Być może potwierdzą się więc poniedziałkowe doniesienia, że* Finał Ligi Europejskiej 2015 zostanie rozegrany na Stadionie Narodowym* w Warszawie. Gdyby udało się do tego dorzucić Ligę Mistrzów, mielibyśmy w najbliższym czasie do czynienia z najważniejszymi wydarzeniami piłkarskimi na świecie. U nas - w stolicy.

d14mniy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d14mniy