Trwa ładowanie...
odyńca

Fotostory: II Ogród Jordanowski

Idealne miejsce dla rodziców z dziećmi!

Share
Fotostory: II Ogród Jordanowski
d44j5db

II Ogród Jordanowski przy Odyńca 6 jest publiczną placówką oświatowo-wychowawczą. W Jordanku organizowane są zajęcia opiekuńcze, wychowawcze, dydaktyczne, kulturalne oraz rekreacyjno-sportowe. Udział w nich jest bezpłatny.

W dwukondygnacyjnym budynku, który stanowi oprawę dla bramy, przez którą można się dostać na teren ogrodu, mieszczą się sale dydaktyczne i sportowe. Na obszernym (1,8 ha), zadrzewionym terenie rekreacyjnym znajduje się duży plac zabaw, boiska do piłki nożnej, koszykówki i siatkówki, tor wrotkowo-rolkowy, "górka" dostosowana do uprawiania sportów zimowych (latem przekształcająca się w amfiteatr), oraz niewielki staw.

Z uroków mokotowskiej enklawy można korzystać przez cały rok w godzinach 8.00-21.00. Pierwszeństwo mają wychowankowie placówki, ale teren jest na tyle duży, że każdy znajdzie dla siebie miejsce.

d44j5db

II Ogród Jordanowski jest stworzony do spacerów z dziećmi. Znajduje się w długim pasie zieleni, który biegnie od zachodu przez ogródki działkowe, park Dreszera i kończy się za Warszawianką. Okolica jest cicha i spokojna.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d44j5db

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44j5db
d44j5db